Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babat kilehet vinni a...

4 hetes babat kilehet vinni a levegore? Vagy tenyleg ki kell varni amig letelik a 6 het? Es az is igaz hogy addig senki nem szabad megnezze a csaladon kivul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egy hetes volt a fiam, amikor sétáltunk bár akkor jobb idő volt,mint most.Azt meg mindenki maga dönti el, hogy mikortól fogad látogatókat,nekünk azonnal jöhettek,mi egy hónaposan vittük először egész napos családlátogatásra.Én azon az elven vagyok, hogy nem attól alakul ki a baba immunrendszere,ha betesszük egy búra alá, hanem ha érik ingerek.
2010. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

látogató azonnal jöhetett

és azonnal 3 naposan már voltunk lent egy kört levegőzni.

Persze az nyár volt.

2010. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A lanyom 1 hetes es 5 napos volt amikor eloszor kivittuk igaz kb 100m-t setaltunk.

Nagyon beoltoztettem es ratettem az esovedot is, hogy ne fujjon be hozza a szel.

Nincs teraszunk igy csak igy tudtam levegoztetni anelkul, hogy az egesz lakas ne lett volna egy jegverem.

Eloszor kb 3 max 4 percet voltunk kint.

Siettunk is haza, mert akkor kezdett el esni a ho termeszetesen :S

Egeszseges babat mar ki lehet vinni.

2010. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!