Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám ordítva...

8 hónapos babám ordítva veszekedik, hogy vegyem ki a járókából, pl amikor főzök. Ez normális?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 09:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Értem én, nem is azt mondtam, hogy ne legyen ölben, hiszen kisbaba... de 0-24 nem megoldható, van amikor muszáj letenni, ennyi. Nem kell túlgondolni amit írtam. Volt bőven kézben meg ölben az én 2 gyerekem is. Most 7 és 3 évesek, és bármily hihetetlen, nem utálnak engem, sőt, kellően anyás mindegyik. Nem ridegtartásról beszélek, távol állna tőlem...
2023. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezen vitatkozni.

Szerencsés vagy hogy a te gyereidet így le lehetett tenni annélkül hogy úgy sírnának hogy levegőt se vesznek.

Minden baba más. Van amelyiknél ezt nem lehet megcsinálni ennyi.

2023. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

Nyilvanvaloan az ember nem fogja a gyereket 0-24. Tulozni nem kell.

En is leteszem, ha olyan dolgom van, amihez nem tudom fogni.

Van, hogy addig sir, de aztan felveszem. Eroszakkal nem tartom a foldon, hogy marpedig te itt maradsz, mert a gyakoris mancika azt mondta, hogy csak tegyelek le, ez ennyire egyszeru.

:D

Es ne nezz minket hulyenek kerlek. Ha a baba nem igenyli, nem szorakoztatom, de szerintem ehhez kb minden anya igy all hozza.

Nalunk boven van lehetosege felfedezni a hazat, pakolni, jatszani. Szokott is, en meg addig csinalom a sajat dolgom. De amikor nem, mert szuksege van ram, ott vagyok, ott ulok, felveszem, ha elfogadja akkor hordozom, de sokszor inkabb a kezemben lenne. Ezzel nem tudok mit kezdeni.


Fozni pedig fozok, mert nem mindenki el Budapesten, hogy olyan kajat rendeljen, amit csak a szeme kivan.

Nalunk sok lehetoseg nincs, de az evek alatt mar oda-vissza vegig ettuk a helyi ettermeket, en abbol mar koszonom, de nem kerek 😊

Este pedig foz a halal, vegre egyutt a csalad. De ez a resze a legkevesebb.

2023. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"mert nem mindenki el Budapesten, hogy olyan kajat rendeljen, amit csak a szeme kivan"


Én ugyan nem a 19-es válaszoló vagyok, de ez nettó hülyeség, bármelyik étel-házhozszállító cég szállít mindenhova, nem csak Budapestre. Gastroyal, e-food, Teletál stb, baromi nagy a választék, nem lehet egyhamar végigenni. Szerintem ilyen helyekre gondolt, nem arra hogy rendeljenek pizzát egy helyi gyorsétteremből.

2023. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Érdekes amúgy nem én írtam a kommentet de pl hozzánk sem lehet ilyen oldalakról rendelni. Csak a helyi pizzázóból.
2023. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, tedd meg neki amit kér
ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!