Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem aggódtatok, mikor először...

Nem aggódtatok, mikor először kapott a babátok darabosabb ételt?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, de még nem mertem neki darabosabb kaját adni. Mit ajánlanátok, amitől nem fulladozna.
2010. okt. 20. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nyáron volt 8 hós sárgadinnyét adtam meg puha barackot

aztán darabos bébiételt és itthon ha főztem se turmixoltam teljesen össze


burg. főzelékben is hagytam darabkákat

kelkáp.főzelék ugyanigy megoldható

tökfőzelék is

2010. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 9hónapos, még "csak" most jött ki két foga.

Eddig még én sem mertem darabosabbat adni neki...

2010. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem aggódtam. Miért gondolod hogy fulladozna a darabosabb kajától?
2010. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam 6 hónaposan csak a darabos ételt volt hajlandó megenni. Alma, babakeksz, puhára főzött krumpli, répa.

Ha nagyobb darab került a szájába, azt kilökte a nyelvével. Persze aggódtam, de mindig ott ültem mellette és néztem.

2010. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért, mert a múltkor a sütőtök darabkától, ami a pépes részben maradt, öklendezett...
2010. okt. 20. 10:39
 6/7 A kérdező kommentje:
nem is azzal van a gondom, amiben van darabka, hanem amiből nagyobb darabot leharaphat (babapiskóta, kifli).
2010. okt. 20. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos. Még mindig fulladozik a darabos ételektől. A kölesgolyótól majdnem megfulladt 2 hete. Ott ülök mellette és figyelem mekkorát harap az 5 fogával. Szerintem ezt nem szabad erőltetni, amíg agyilag el nem jut arra a szintre, hogy forgassa a szájába a kaját.Próbáld meg a fagyitölcsért vagy fél kiflit. (Nem fogyatékos a gyerekem, csak rögtön le akarja nyelni)
2010. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!