Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5éves baba mellett hogy...

2.5éves baba mellett hogy birtátok pici babával a strapát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól. épp itt játszik a sarokban, megmozdulni sem merek, nehogy kizökkenjen a játékból. Nincs vele sok gond.
2010. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Én másfél éves baba mellett is bírtam újszülöttel a strapát. Aztán egy négy éves és egy 2,5 éves baba mellett is bírtam újszülöttel a strapát. Azután pedig egy 5,5 éves, egy 4 éves, és egy másfél éves baba mellett is bírtam a negyedikemmel. Nem volt segítségem. Egy titka volt.

Nem a gép előtt ültem akkoriban, egész egyszerűen azért, mert nem volt rá időm.

2010. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hű, de szuper anyuka meg nő vagy te utolsó....

gratulálok...

2010. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
6hetes terhes vagyok ugyhogy van időm még a gép előtt ülni....és nem kioktatást vártam hanem tanácsokat kedves SUPER anyuka....
2010. okt. 20. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, bocs az offért, de erre én is kíváncsi vagyok. de sztem nagyban függ attól, hogy miylenek a gyerekek. ha mindkettő nyugis, akor sztem egész jól lehet bírni. de énmár előre rettegek, mi van ha a 2. is olyan lesz mint az első, nemalvós, nyűgös, hasfájós....
2010. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy 3 hónapos és egy 3 éves lányom. Estére bizony jól elfáradok.... A nagy nem éppen egy nyugis lányka, hanem kis örökmozgó.Pont akkor kell neki, enni, inni, wc-re menni,amikor a kicsit rendezném. A kicsi pedig akkor ordít a legjobban amikor a nagyra kerülne a sor.:-)

Próbálom összehangolni a dolgokat, de nem mindig sikerül.

Nem tudok mindkettővel 100%-ig foglalkozni.De úgy hiszem és érzem,majd ahogyan telik az idő, a kicsi nagyobb lesz ( tud majd kúszni, mászni) és nem csak szopozik szinte egész nap, akkor majd jobb lesz.

Szép ez az időszak, megpróbálom inkább élvezni,mert hamar felnőnek a gyerekek:-)

2010. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a négy gyerekes, nem érzem magam szuper anyukának. Csak furának találom, hogy más egy-két gyerekkel nyafog. KÖnyörgöm, akkor minek?
2010. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedvse 4 gyerekes, lehet neked se kellett volna 4 gyerek, mert hogy empátiát nem tanítasz majd nekik, az tuti!!!

nem nyafog itt senki, de miért kéne akár csak 1 vagy 2 gyerek mellett fittnek és energiabombának lenni??? ráadásul még ha az embernek soha nincs magára egy perce se, és évek óta kialvatlan? a kérdező csak feltett egy kérdést, nem hiszem hogy pont ilyen szimpatikus válaszokra vágyott mint a tiéd.

2010. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat!!:)
2010. okt. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!