Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett milyen gyakran...

Baba mellett milyen gyakran szoktatok takarítani, és olyankor miket csináltok meg?

Figyelt kérdés
Ill. nagytakarítást hogyan tudtok megszervezni (mert az azért nagyobb, nem feltétlenül 1 napos meló, ablakpucolással, mindennel, nem tudom, ezt gyerek mellett hogy lehet, hogy ne örökké tartson)?
nov. 17. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hétvégén mikor apa is otthon van és én tudok haladni, míg ő foglalkozik a gyerekkel. Ha egyedül csinálom, nettó 1.5 hónap mire végzek és semmi látszata sincs.
nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk kicsi a lakás. Amíg a férjem porszívózik, addig én kimosom a csapokat vagy a zuhanyzót.


A baba meg alszik. ;)

nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
100 nm a ház. Nagytakarítást már nem csinálok 9 éve. Folyamatosan minden nap szánok rá egy kevés időt és így mindig rend és tisztaság van.
nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis lakás, porszívózáson kívül minden hétköznapi dolgot megcsinálok vele-mellette a nap folyamán. A porszívót csak azért nem mert fél tőle. Pakolászok, mosást, mosogatást, szárítást berakok, port törölgetek, hajtogatok, felseprek, felmosok. Minden nap azt, amit épp kell. Mondjuk ő már 8 hónapos, bizonyos ideig elvan egyedül, sok mindenbe meg be tudom vonni (pl hajtogatás). Soha nem akkor csinálom mikor alszik. Ha alszik, az az én pihenőidőm. Ha épp nem olyan hangulata van, hogy lehessen mellette ébren haladni (mert persze van ilyen is), akkor meg ott rohad el a takarítás.

Nagytakarítani nem nagyon szoktam, vagy nem tudom ezeken kívül mire kéne gondolni. Az ablakot a férjem megpucolja kb egyszer egy évben.

nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ablakot egyszer pucolok egy évben(tudom,tudom,igénytelen vagyok)

Emellett minden nap az alapokat(felmosás,sopres,mosás,teregetes.).

Nagytakarítás szombaton amikor férjem itthon van.

nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában én mindig szerdán és szombaton takarítok úgy igazàn. Többi napon pedig inkább csak pakolászok vissza mindent oda ahova való,igazgatok. Ha itthon a férjem akkor addig ő van a kicsivel,ha nincs akkor viszem magammal minden helységbe ahol épp takarítok. A végére már megunja olyankor felkötöm magamra és úgy folytatom tovább amit megtudok úgy is csinálni hogy rajtam van
nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A nagy takarítás is folyamatos. Ha nálatok nem, akkor fúúúj ember..., legyél már igényes..


Hát hogyan. Amikor ébren van, mehetnek a hangosabb dolgok is, amikor nem, akkor meg bármi más.


Pedig nálunk a gyermekem anyja egy lusta disznó volt. Mindent én csináltam otthon, és a gyerekkel is egyedül foglalkoztam.

nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Hozzá tenném így 2-3x annyi idő mint mikor férjem vigyáz rá hisz közbe etetek,altatok. Játszom kicsit a nagyobbal vagy épp ő is besegít vagyha a kisebbnek van szüksége figyelemre akkor nyilván megadom neki és mikor már jobban elvan nélkülem akkor folytatom tovább

nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!