Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül hagynád pár hónapos...

Egyedül hagynád pár hónapos babádat, amíg átmész a 2 házzal odébb lévő kisboltba? Kb.10 perc.

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
22%
Ha tudom,hogy alsziik legalább félórát,lehet....
2010. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
92%

En nem.

Amikor ebren van Vele egyutt mennek.

2010. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
94%

nem!

én nem venném a lelkemre ha addig történne valami. általában úgy szokott lenni.....az ördög nem alszik.

én mindig megveszek mindent előre hogy ne kelljen egyedülhagynom. ha meg fontos, akkor hozatok valakivel.

2010. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Biztos,hogy NEM!Hiába alszik meg minden,de nem merném.Mivan ha pont,akkor történik valami?Visszabukik,kigyullad a ház(Ez egy kicsit durva)stb.:)Soha nem hagynám egyedül a gyerekeimet,pedig a nagy már 7 éves lesz a kicsi pedig 4 hónapos.:)
2010. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
80%
NEM, eszembe se jutott ilyen soha. Az ördög nem alszik, nem tudhatod, hogy akár veled is türténhet bármi, mi van, ha nem mész vissza.
2010. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
80%

Szia! DEHOGY HAGYNÁM!

Semmi esetre sem!!!Várd meg míg felébred és menjetek együtt!

Isten őrizzen az ilyen "akcióktól"

2010. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
88%

Soha. Egyiket se hagytam még a szomszéd házba sem ugrottam át. Mindig ilyenkor történik vmi baj :(( 2 gyerekem van egyik pici másik kicsi sokszor van h nem alszanak egyszerre véletlenül se de sose hagynám egyiket se a házban egyedül.

Bár meglepően sokan megcsinálják ezt, itt felénk is pl. kiugranak a boltba, meg elviszik a nagyobbat az oviba mig a kicsi otthon alszik...

na de ha felébred véletlen mégis akkor mi van?? üvölt 10-20 percig is?

2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
81%
ÚRISTEN eszembe sem jutna ilyesmi. Nem merném. TE SEM TEDD.
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
83%
Én még soha nem csináltam ilyet. Viszont olyat már igen, hogy elmentem a telkünk végébe a férjemnek szólni (nálunk iszonyú nagy a kert, kb 2-300 méter hosszú, nem is tudom). Ilyenkor vittem magammal a bébifont, bírta odáig a hatótávolsága. Kb 5 perc volt így is mire megtettem az utat oda-vissza. Ha van bébifonod és bírja a boltig, akkor próbáld meg, de akkor is csak pár percre maximum, mert tényleg nem csak az történhet ilyenkor hogy felébred, sír, hanem még kitudja milyen baj.
2010. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
87%
Hát épp azért ne menjen mert ha baj történik pl. tényleg bukik vagy valami hiába haja ha nem ér vissza NEM?
2010. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!