Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól kell a...

Hány hetes kortól kell a babának hason megemelni a fejét?

Figyelt kérdés

Kislányom már 2 hetesen is emelte, de ő feszes volt és nem tudta letenni. Mindent hamarabb csinált mint kellett volna. Eleinte azt is hitttük, hogy hiperaktív, de amúgy ma már egy tök cuki, teljesen egészséges 3,5 éves.

Nemrég született a tesója. Lassan 3 hetes és egyenlőre jóformán eszik-alszik. Alvás közben születése óta átfordítja hason a fejét, de ennyi. Most kezd picit ébrebb lenni, reggelente és egy picit délután, de egyenlőre még hason nem emelgeti a fejét, csak leteszi és megelégszik vele. Olvastam ma pont a státuszkérdéseket, ott már 1 hónaposan kérdi. Szerintetek baj ha nem fogja tudni?


nov. 25. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a kérdés, hogy át tudja-e fordítani hason fekve a fejét. Tehát ha igen, akkor teljesítve.
nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat, akkor én értelmeztem rosszul.
nov. 25. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Később már majd ha lesz fent is, le kell tenni hasra, alkartámaszban, és egyre több időt fog úgy eltölteni.
nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapos korára sem emeli, nem mutat ebben fejlődést, akkor kell megmutatni szakembernek.
nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!