Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen figyel a baba a...

Mennyi idősen figyel a baba a nevére? 7 hónapos az enyém, de még nem figyel. Mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy 6 hónaposan kezdenek figyelni a babák a nevükre. Nektek mik a tapasztalataitok?
nov. 26. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

A fiamnak 2 neve van

Mind a kettőre hallgat,figyel.

nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos
nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, azóta figyel a babád, én kislányom is 7 hónapos és nem figyel sajnos. Nagyon aggódom, nálatok azóta változott a helyzet? Köszönöm szépen ha válaszolsz
febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia, néha néha figyel, de nem mindig. Nem tudom ha a nevére vagy a hangomra. Mert ha pl néha mondom, hogy cica, akkor is felfigyel
febr. 19. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál, remélem minden rendben lesz nálunk is és nálatok is :)
febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nalatok valakinel valtozott valaki azota?
ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát mondhatni már figyel a nevére, de nekem nagyon tekergeti a csuklóját, bokáját, úgyhogy most meg emiatt aggódom.
ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aterzem, szornyu mindig aggodni valamin😞 en is sokmindenen szoktam, tudom milyen ez, de ezek talan jonnek es mennek. Az enyem pl forgott korben par napig, de mar nem csinalja, akkor volt, hogy hatrafele ment par lepest, azt sem csinalja mar, sokminden jon es megy, dee aggodok en is rendesen sajnos.
ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Nekem lassan 10 hónapos, én őszintén teljesen ki vagyok idegileg (nálunk a szemkontaktus sem az igazi, és a napokban nagyon rázza a fejecskejet mintha német intene). Meg sosem aggódtam ennyire, teljesen megviselt ez az egész,ez nagyon szomorú, de ez az igazság. Mióta felült most a gagyogyas is leallt, ez is aggaszt (de úgy érzem engem már minden).
ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemet* megvisel* bocsi, telefonról írtam és kijavított
ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!