Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam egy autóba köthető...

Kaptam egy autóba köthető babahordozót, adapter nélkül kell hozzá vagy anélkül is be lehet kötni?

Figyelt kérdés
Első baba köszönöm.
2010. okt. 21. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni rajta kép, hogy hogy kell bekötni, azon látod, hogy csak a biztonsági övet mutatja, vagy valami mást is. Én egyébként még nem hallottam adapteres hordozóról, de ez persze nem azt jelenti, hogy nem létezik. Nekünk csak a beköthető mózeshez kellett.
2010. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, csak elbizonytalanodtam. De megnézem a képét.
2010. okt. 21. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Be lehet kötni. nekünk is olyan volt, amihez LEHEt kapni, de mi nem vettünk. :-)
2010. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az adapter nem feltétel, annyi a különbség, hogy az adapteres bekötésnél azt kell az övvel rögzíteni, a hordozó meg belepattintható, és könnyebben ki lehet venni, mint ha folyton ki-be kéne kötni a hordozót.
2010. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, be lehet kötni. Nekünk most ilyen van, de a lányunknál az adapteres változat volt. Én viszont ezt szeretem jobban.

Mindenesetre győződj meg arról, hogy tényleg adapter nélküli fajta. Általában a hordozó oldalára rá is van rajzolva a bekötés módja.

2010. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megnéztem a matricán nincs adapter.
2010. okt. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!