Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apukaként hogy tudok segíteni?

Apukaként hogy tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél hetes kisfiunk és teljesen tanácstalan vagyok, hogy miben tudnék segíteni a feleségemnek. Az anyja után üvölt, ha csak egy kicsit is nálam van, altatasban ezért nem is tudok besegíteni, a pelenkázást meg csak csak megoldom, de az is egy rémálom. A háztartást próbálom vinni,takarítás, főzés, de elég kevésnek érzem. Mit tudnék meg csinálni?
dec. 6. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Pelenkázz többet, gyakorold. Fürdesd, az nagyon gyakran apuka-feladat. Öltöztesd. Ringasd néha egy kicsit, hogy hozzád szokjon.

Az nagyon jó, hogy a háztartást tudod csinálni.

dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kevés a háztartást vinni, csináld azt. Amit még lehet az a fürdetés. Ha anyatejes akkor teljesen az anyára van utalva a baba és rajta fog lógni még jópár hetet és mivel cicid nincs bőven jó lesz ha főzöl és mosogatsz.
dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen sokat nálad,hogy megszokjon téged. Nálunk férjem fürdeti a kicsit. Hidd el idővel meg fog szokni,az első pár hét-hónap egymás megismeréséről szól. Férjemnél is üvöltött most le sem lehet vakarni róla a gyereket😅
dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen férjet minden anyukának!

A lényeg: ne keseredj bele!

dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidd a háztartást, moss, főzz.

A baba meg fog szokni, még csak 2.5 hetes. 1-1.5 hónapos korig ne keseredj el ha csak az anyja kell neki de van baba akinek utána is...

dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nekem is a háztartást vitte,főzött,takarított stb,illetve hordta a nagylanyunkat iskolába és haza .a kicsi anyatejes volt,szóval egész nap rajtam lógott .

Ha nem szopott éppen akkor gyorsan megpróbáltam enni,zuhanyozni

Éjjel a férjem is kelt velem,ha nem aludt vissza a kicsi rögtön szoptatás után segített,elvette amíg mondjuk kiszaladtam wc-re.(volt amikor sírt nála,volt amikor nem).

dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kérdést tedd fel ugyanígy a feleségednek. Mi itt tudunk tippeket adni, de ő tudja megmondani, hogy pontosan mit szeretne.


Az én férjem átvette a kicsit akkor is ha sírt utánam, hogy el tudjak menni egyedül sétálni egy kicsit. Nekem az a 20perc mentálisan rengeteget segített.

dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hetes, még nagyon kicsi... Bőven van idő, hogy megszokjon. Legyen többet nálad, akár rövid időkre is.
dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Szuperül csinálod, és nagyon jó tanácsokat kaptàl!

Amit mèg tehetsz:

Maratoni szoptatàsoknàl ellenőrizd, hogy kell-e valami a pàrodnak. Inni, telefon, pàrna a hàta mögé vagy a karja alà vagy a baba alà.

Dìcsèrd meg, lelkileg is tàmogasd.

Bùjjatok össze, öleld àt, vegyél/csinàlj a kedvenc ètelèből, adj neki egy szál viràgot.

dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakon kívül babázzatok együtt a pároddal. Pl. te pelenkázod, ő szórakoztatja vagy fordítva. Ha olyankor vagy a közelben, mikor biztonságban érzi magát, szerintem hamar összeköti.
dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!