Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apukaként hogy tudok segíteni?

Apukaként hogy tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél hetes kisfiunk és teljesen tanácstalan vagyok, hogy miben tudnék segíteni a feleségemnek. Az anyja után üvölt, ha csak egy kicsit is nálam van, altatasban ezért nem is tudok besegíteni, a pelenkázást meg csak csak megoldom, de az is egy rémálom. A háztartást próbálom vinni,takarítás, főzés, de elég kevésnek érzem. Mit tudnék meg csinálni?
dec. 6. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó tanácsokat kaptál.

A legelején talán az hiányozhat az embernek, hogy nem tud nyugodtan elmenni zuhanyozni vagy nagydolgozni. Vedd át a babát, hadd mosson anya hajat, nagyon sokat emel az ember komfortérzetén. Győzd meg, hogy nyugodtan rádhagyhatja addig, nem lesz semmi baja a picinek (ilyenkor fokozott védelmezőösztöne van a hormonoktól).

Kommunikáljatok, kérd meg, hogy mondja meg, hogy miben segíthetsz, ne fulladjon duzzogásba a dolog.

Jó egészséget, jó babázást kívánok!

dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem a háztartást vitte, iszonyatosan jól esett, és együtt babáztunk. Légy közel, igyekezz hármasban lenni velük. Szuper vagy, hogy így csinálod!
dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen apuka kellene, mint te.
dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

11-es, teljesen igazad van, hajmosas, WC-zes es társai ilyenkor felérnek egy luxus wellness kezeléssel😄😄 (most is pont a wcn ülök 😂😂😂😂)

Kérdező, ahogy az előzőek is mondták, a legjobb ha a háztartásban segítesz, az én férjem is főz, pakol stb. Illetve mostmár a baboca egyre szívesebben van vele, úgyhogy ne add fel te sem, menni fog 🥰


(7 hetes kisfiú anyukaja)

dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!