Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 10 hónapos lesz és ha le...

Fiam 10 hónapos lesz és ha le teszem a földre rá szokott hogy nyalja a padlót vagy éppen a szőnyeget. Más baba is csinálja? Engem nagyon zavar

Figyelt kérdés
Hogy lehet leszokatni róla?
dec. 17. 05:45
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Másfél éves fiam a cipő talpakat megy nyalogatni,el kell dugni a cipőket.

Mindent is a szájába rak.

És igen amikor mászni kuszni tanult nyalogatta a padlot.

Erről leszokott aztán.

dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Hagyd már békén! Felfedez. Jó esetben 18 éves korában nem fogja nyalni a padlót leszoktatás nélkül se.
dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez tök normális.

Gondolj bele. Felnőttként, ha akármire ranézel, tudod, hogy milyen érzés lenne megnyalni. Akkor is, ha te sose nyalnád meg. Ez mind azért van, mert babakorodban MINDENT a szádba vettél.

Gombelemet, macskakakát, vegyszert stb ne nyalogasson, a többi meg erősíti az immunrendszerét.

dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A fiam is ezt csinálja. Főleg azért zavar, mert nekem még mindig extrém módon hullik a hajam és hiába porszívózok naponta, mindig szedegetnem kell a szájából. Ha elkezd mászni, talán abbahagyja majd és csak más cuccokat vesz a szájába. 5 hónapos amúgy…
dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es, akkor kezdi csak el igazan 🤣


Ez egy darabig ilyen, 8 honaposom is ezerrel nyalogat mindent.

dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nyalta a földet is, a cipőtalpat is, a macska farkát is, az idióta meg ráadásul hagyta. Nekem mászáskor hagyta abba, onnantól kezdve homokot, földet, kavicsot, füvet evett. Idény szerint, amit épp talált kint.
dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is nyaltam a földet, de a macska farkát is rágcsáltam :D, mert érdekes volt.


Semmi bajom nem lett, sőt, sokkal egészségesebb vagyok, mint a kvázi burokban nevelt és minden szrt elkapó féltestvérem.

dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nekem ez azért furcsa, mert a nagyobb fiam (4 éves) sose csinálta. Ő csak a tárgyakat vette a szájába. :)
dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nyaldosta a cipőket, szedte a szájába a kavicsot, homokot... De magától leszokott róla. KB minden 2 hónapig érdekli (pl volt egy ilyen időszak, amikor kikopkodte a vizet, teát, az egyetlen folyadék amit elfogadott, az anyatej volt), erről is egyik napról a másikra leszokott. Erősíti az immunrendszerét, gondolom időről időre takarítasz, szerintem hagyd míg magától leszokik.
dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!