Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el a férjemnek...

Hogy mondjam el a férjemnek hogy babát várunk?

Figyelt kérdés
3 hónapos terhes vagyok és idáig nem mondtam el neki, mert munkaügyben elutazott és csak most fog haza jönni. Voltam ultrahangon és kiderült hogy ketten vannak. Tudnátok valami cuki dolgot mondani amivel tudathatom ezt? Amúgy terveztük a babát
dec. 17. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha terveztetek gondolom érdeklődött ugye? Akkor 3 hónapja a pozitív tesztnel hazudtal neki? Akkor csak így, hogy bocs a pofadba hazudtam. És mivel 3 hónapja nem vagy itthon, lehet nem is tiéd a gyerek.
dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát bakker, nem vagy normális hogy 3 hónap terhesség után akarod bejelenteni. Képzeld már magad a helyébe, te mit szólnál ehhez?
dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
nézd, ha eddig nem akartad elmondani, ő meg nem érdeklődött, akkor annyira úgyse lényeges a kérdés...
dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező egy troll

Nincs olyan hogy 3 hónapig valaki titkolni tudna egy olyan terhességet amit várta is, legyen a férj a világvégén...

dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Hú,ez kemény. Eddig nem tudta,pedig a társad?
dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Általában akkor szokták eddig titkolni, mikor csak a nő akarja a gyereket, 3 hónap után meg már nincs mit tenni...
dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Troll
dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy kamu , hogy van, 3 hónapos terhességnél már a genetikai uh-n is túl kell lennetek. Mikor volt utoljára itthon a férjed?
dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a férjed fél éve távol van, lesz nagy meglepi :D
dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Két napig alig bírtam titkolni, nem hogy két hónapig... Nem is értem. Szerintem ez már elveszíti a "cukiság" faktort. Van az a határ, amikor telefonon is illendő ezt közölni.

Vegyél két ruhácskát és akaszd ki őket jól látható helyre, aztán kész.

dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!