Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyot koppant a feje szekrény...

Nagyot koppant a feje szekrény aljába?👇🏼 9hó

Figyelt kérdés

Fent van a falon és ahogy keltem fel nem figyeltem és puff az aljába, de elég nagyot koppant és kb3-4 percig ordítva sírt.

Utána megnyugodott. Kb fél óráig fent volt és elaludt, viszont már előtte is álmos volt.

Annyira rosszul érzem magam. Kicsit sokkolódtam is, mert fogalmam sincs hogy hol ütötte be. Végig néztem a fejét, dudort nem látok, kutacsa is ugyanolyan és piros folt sincsen. A fél órában nem csinált amúgy semmi fúrát,díszeket szedte le, cipőket pakolta ki szokásosan. Mászott ide oda.

Éjszaka mit kéne figyeljek rajta?


dec. 24. 21:41
 1/9 arpi1969 ***** válasza:
10%
a pupillák fényre reagálnak és egyforma nagyok az jó. én minden kisgyerekre adnék könnyű fejvédőt mert semmibe nem kerülne, de érdekes módon ez nem terjedt el, inkább jöhet a sok baleset
dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 arpi1969 ***** válasza:
10%
könnyű fejvédőt a gyerekekre! mégcsak ez kéne. és akkor az orvosok menjenek kapálni? és a traumatológia bezárhat? és a műtősök? előbb gondolkozzak és utána adjak tippeket!
dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Semmi baja nem lesz.

Kedves Árpi, jól vagy, meg minden?

dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha a napokban nagyon álmos, aluszekony, úgy látod szédeleg , hány akkor azonnal orvoshoz vidd!
dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően szinte mindig álmos kapirgálja a szemét, ásít. Remélem nem lett baja. Mindenképpen figyelek rá. ha többet alszik akkor inkább elviszem vagy ha hányik.
dec. 24. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Nyolc hónaposan a fiam leesett az ágyról éjjel

Nem tudom a mai napig mit ütött meg,sehol nem volt dudor,sem pirosság.Sirt pár percig és ennyi volt.mar 20 hónapos,nem lett baja

dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 arpi1969 ***** válasza:
ha PÓRÁZT lehet adni a kicsikre (márpedig például angliában minden gyereken van, mert láttam) ...akkor valami könnyű hungarocel fejvédőt is lehetne rájuk adni és akkor a NAGY fejük (a gyenge testükhöz és a kis izomzatukhoz képest NAGY FEJ)...legalább védve lenne hamár fetalálták a hungarovellt és házakat tudnak szigetelni vele Orrvérzésik
dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 arpi1969 ***** válasza:
Ha valaki kisgyerekes családnál van vendéksékbe, csak idő kérdése és egy órán belül "BUMMM"!!! lehet hallani hogy a gyerek NAGY FEJE koppan nagyon a parketton vagy valamelyik bútoron. Én sajnálom a gyerekeket, és védeném a fejecskéjüket, mert NAGY és NEHÉZ. Éljenek a fejvédőpártiak !!!
dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 arpi1969 ***** válasza:
minden istennyilát kitaláltak már, sőt a MARSRA kell utazni, meg a légzést kell figyelni, meg 5 percenként oltásokat kell adni , csak az én ötletemet pontoztátok le 10%-ra, minjár szomorú leszek, a GYK megvonja tőllem az anyegin támogatást
dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!