Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tisztába tevések után kell...

Tisztába tevések után kell szellőztetni? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés

A múltkor írt itt valaki olyat, hogy ő minden pelenkázás után szellőztet.

De miért kell?

A pisis pelenka nem büdös, a kakisat meg amint megérezzük rögtön cseréljük és kidobjuk.

Baj, ha mi nem szellőztetünk a pelenkázások után?

Ti szoktatok szellőztetni miután tisztába tettétek a babát? Nekünk eszünkbe sem jut.



dec. 25. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor igen van amikor nem.
dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
2 pelusosunk van, ha minden pelenkázás után szellőztetnénk, akkor mehetnénk ki lakni az udvarra. Reggel és késő délután szellőztetek, amikor mindkettő alszik (hogy ne fázzanak és ne akarjanak rugiban kimenni a hóba) és annyi.
dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem. 6 hetes a babám, a pelenkákat fedeles vödörbe dobom, amíg pedig átpelenkázom, nem járja meg a szobát😃 szellőztetni szoktam, addig is szellőztettem, de nem pelenkázások után, és nem pelenkázások miatt.
dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szoktam. Profi lettem benne, hogy lássam mikor készül pisilni a fütyije és gyorsan odakapjak valamit, mert jópárszor lelocsolt a fiam.
dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja most nem szobaszellőztetésről van szó, hanem hogy várunk a következő pelenkával?😅
dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Igen :D
dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szobaszellőztetésre gondoltam. Azt hittem egyértelmű. Tehát nyittok-e ablakot pelusozás utan.
dec. 25. 13:51
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg vannak olyna családok, akik ülnek otthon a sz/rszagban? :D
dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8as, ha van normális külön kukád, és naponta legalàbb egyszer szellőztetsz, és a kukád sem akkora, hogy hetente egyszer kelljen kivinni, akkor hidd el nincs sz@rszag. Különben akkor ahányszor szemetet dobsz a szemetesbe is szellőztetsz, vagy ülsz a hulladékszagban?😃
dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Pelenkacserék után nem, de minden altatás előtt kiszellőztetek.


Igaz nekünk spéci pelenka kukánk van a kezdetektől, nem dobtam még "sima" kukába pelust.

dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!