Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy engedjem el a pánikot?

Hogy engedjem el a pánikot?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, egy 4 éves és egy 1 hónapos.

Most derült ki, hogy a férjem többet lesz vidéken (munka miatt) és ott is alszik majd. Lesz, hogy egy hetet vagy többet is folyamatosan.

Nagyon nem tudom elképzelni hogy viszem egyedül a “boltot”.

Segítségünk egyáltalán nincs, se nagyszülők, se barátok (kisgyerekesek ők is).

Nyugtassatok meg, hogy azért nem fog felrobbanni a ház😅

Van egy kutyánk is, aki durva koszt hord be, napi szinten kell takarítani az egész házat (kétszintes, nagy ház).


dec. 31. 12:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
19es ez kb olyan mintha megkérdezném, hogy a testvéred, a gyereked vagy a férjed temetésén sírnál jobban. Annyira nehéz elképzelni, hogy ugyanúgy fájhat mind? Nyilván máshogy szereted mind, de ugyanúgy fáj
dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként meg aki kidobja a kutyáját mert jön a gyerek pont olyan felelőtlen, mint aki a nagyobb gyereket kiteszi, hogy legyen hely a kicsinek
dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21#-es. Én nagyon nagy állatbarát vagyok,de tényleg,családtag is,stb. Már csak egy tacsink van,a világ végére is vinnénk magunkkal,ha odaköltöznénk. A cicám pici kora óta én gondoztam,neveltem,sajnos idén nyáron meghalt idősen. Iszonyat megviselt,főleg végignézni,felnevelni. Nagyon rossz volt sokáig,DE azért a lányom vagy férjem elvesztése ennél sokkal megviselne,azt túl sem élném szerintem. Azért ezt a kettőt én nem hasonlítanám össze.
dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
23 itt nem is erről van a szó, hanem arról, hogy sokak szerint az a megoldás, hogy zárja ki a kutyát az udvarra, mert az a legkényelmesebb.
dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24# Azt értem,én se zárnám ki. Ha apa ennyire jól keres,hogy kell a több hetes távollét,akkor inkább bejárónőt fogadnék,aki besegít a takarításba. 23# voltam.
dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%

Bakker, azért van különbség aközött, hogy egyik napról a másikra kizárja a 6 éve bent tartott kutyát és szerencsétlen megfagy éjjel, meg aközött, hogy az 1 hónapos baba sír a biztonságos, meleg kiságyában 3 percet, mert az anyukája éppen a tesójával foglalkozik esetleg. Ne legyetek már hülyék.

Az égvilágon semmi baja nem lesz annak a kisbabának, nem arról van szó, hogy órákig akarja sírni hagyni éhesen a saját kakijában fetrengve. És nem, nem fontosabb ő mint a nagy, egyformán fontosak. Anyuka ítélőképességére van bízva, hogy ÉPPEN abban a pillanatban melyiket helyezi előre. Értsd, a kicsit nem fogja eldobni pl szoptatás közben azért, mert a nagy inni kér, hanem szépen megvárja az etetés végét és nem hal szomjan. De a nagyot sem fogja pl fürdetés közben a csúszós kádban egyedül hagyni, ha a kicsi felsír. Maximum annyi történik, hogy a baba is alkalmazkodik kicsit, nem csak mindenki más 0-24-ben őhozzá. Ennek így kéne működnie...

dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
30%
Hát azért nem vagytok a legélesebb kés a fiókban. Egyrészt a kutya lent, ha fent laknak nyugodtan bemehet. Másrészt a kutya(akármennyire szerencsétlen kistestű esetleg, mint a szomszédom csivavai) jobban szeret kint lenni az udvaron. Nem fog megfagyni, venni kell neki kutyaházat. De jelen esetben úgy tűnik be is mehet úgy, hogy nem zavar senkit. Nekem az összes kutyám kinti volt, egyik sem fagyott meg. A lakásban szemét dolog kutyát tartani. Minden benti kutya le akar menni folyton sétálni, nem véletlen, baromi unalmas neki egy lakás.
dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
27es hát te se. Konkrétan egy csivava vagy bármilyen más kistestű kutya 1-2 óra alatt megfagyna télen kint egy kutyaházban. Gyanítom az utcai keverék kutyákon kívül te se nagyon találkoztál még mással.
dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!