Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy engedjem el a pánikot?

Hogy engedjem el a pánikot?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, egy 4 éves és egy 1 hónapos.

Most derült ki, hogy a férjem többet lesz vidéken (munka miatt) és ott is alszik majd. Lesz, hogy egy hetet vagy többet is folyamatosan.

Nagyon nem tudom elképzelni hogy viszem egyedül a “boltot”.

Segítségünk egyáltalán nincs, se nagyszülők, se barátok (kisgyerekesek ők is).

Nyugtassatok meg, hogy azért nem fog felrobbanni a ház😅

Van egy kutyánk is, aki durva koszt hord be, napi szinten kell takarítani az egész házat (kétszintes, nagy ház).


dec. 31. 12:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem engednem be a kutyát, többit megoldod.
dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya kinti-benti, főleg ebben a cidris időben ne zárd ki. Csak korlátozd a mozgásterét. Ha vannak babarácsaitok, akkor azzal zárjátok el a kutyát a ház nagy részétől.


A gyerkőcök meg nyílván valamilyen szinten "felrobbantják" a házat, de velük is meglehet értetni, hogy ne rohangáljanak össze minden szobát, minden szintet. Bele fogsz rázódni :)

dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kutya csak az előtérben lehet.

Nem kis tér kb 30nm

dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk kereshetne a férjed olyan munkahelyet ami családbarátabb és akkor nem a te nyakadba szakadna minden. Én egyedül ezt biztos nem bírnám
dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjed más munkát keressen szerintem is.
dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy köteles beengedni a kutyát. Csak akkor csinálja a férjed ezt a melót, ha anyagilag tényleg megéri.
dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

Én sem engedném be a kutyát.

Két szintes kutyás házat nem tudnék naponta úgy feltakarítani, hogy a gyerek nyugodtan csúszhasson-mászhasson. Meg mellette minden mást elvégezni.

dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

A kutyát sajnos kitenni már nem tudom, 6 éve él velünk bent, kint csak ugat egész éjjel plusz nem bírná a hideget.

Lent van egyébként csak, fentre nem jöhet.

Férjem vezető pozícióban van, munkát nem vált, mert anyagilag és más szempontokból is neki és nekünk ez a munka a jó.

Nekem kellene valahogy lazábban kezelnem a dolgokat.

Sírni hagyni is nehezen tudom a kicsit, pedig sajnos ha egyedül leszek, akkor lesz olyan, hogy nem tudok azonnal ugrani.

dec. 31. 16:18
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Szival inkább hagyod sírni az 1 hónapos babát (!!!) azért, hogy a pénz ne vesszen. Gratula!

Mi lenne hogyha kendőben hordoznád? Éjszaka bevinnéd a nagyobbhoz, vagy fordítva és úgy altatnád el? A nagyobb már önállóbb, el alhat egyedül is. Meg kell szoknia, hogy nem ő az egyedüli. A kisbabát helyezd előtérbe ha egyszer a férjed nem lesz otthon és rád marad két gyermek.

dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Ezt én se vállalnám,de nekünk a család minden munkánál fontosabb volt. Mi ketten vállaltunk gyerekeket. Kitartást. A picit pedig nem hagynám sírni a férjem baromsága miatt. Ne rajta csattanjon már...
dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!