Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötödni fog a gyerekéhez?

Kötödni fog a gyerekéhez?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki elvált, de van egy gyermeke aki még pici 5hós lesz.

Az anyuka nem rég költözött vissza a városba és megbeszélte a párommal a gyerektartast. És ma volt újra a párom a gyereknél, és mondta megy is hozza de én vagyok a legfontosabb neki és nem a gyereke, persze érzem is mert nem segíti az anyját semmivel sem. Sőt meg se kérdezi hogy hogy van a gyerek,le szarja. De úgy érzem itt gond lesz.


jan. 6. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
97%

“én vagyok a legfontosabb neki és nem a gyereke”


Akkor az egy tróger.

Amúgy elég kamu szagú a történet.

jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem fog kötődni, eddig se tette. Elhagyta a feleségét terhesen vagy egy újszülöttel… nem érdeklődik a gyerek felől, nem segít semmit. Ráadásul te magad írod, hogy nem fontos neki a gyerek. Egy hulladék a kedves párod, de te se vagy százas, hogy egy ilyen lénnyel vagy együtt.
jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
100%
5hós a baba, de már elvált. KB mikor született vagy épp előtte. Nem volt jelen pont a legszebb részeknél, mert már akkor se érdekelte.
jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
30%
Sosem értem, miért kell a nőknek elvált pasi?
jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem. Azon csodálkozom hogy egyáltalán jár hozzá.

Sajnos ez előfordul, hogy miért nem tudom. Nem tudom elképzelni hogy a gyerekem ne érdekeljen, ne kötődjek hozzá.

Hogy vele akarsz e maradni az a te döntésed nyilván, de a gyerekvállalást vele meggondolnám. Nyilván még így is lutri hiszen hány olyan sztori van hogy az első házasságból a gyerekeket , gyereket le se szarja a másodikban pedig rendesen foglalkozik velük. Még azt tudom elképzelni hogy ő nem is akarta a gyereket.

jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
90%

,,de úgy érzem itt gond lesz "

Mi gond lenne?Ha látogatja és gyerektartást fizet, attól még nem kell hogy összejöjjön újra a volt párjával.Viszont ha a gyerekhez ragaszkodik legalább az kiderül, hogy normális a lelkivilága,mai világban nem baj az...

jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
100%
Gond az nem lesz, hanem már van. Szerinted milyen ember az, aki elhagy egy 5 hónapos gyereket egy másik nőért? Szerinted, az, hogy közli is,hogy nem érdekli a gyereke, mit mond el róla? Vajon hogy fog ő vele viselkedni később?
jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
59%
Megérdemlitek egymást a "pároddal" a legjobb bosszú ha a fazonon valaki bosszút akar állni a saját lényed.
jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással nem valószínű hogy kötődni fog a gyerekhez, de nagyon máshoz sem hosszútávon.

Egyébiránt minek látogatja a gyereket, ha leszrja?

jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt nem tudom elképzelni, hogy a férfi ezt így kijelenti hogy fontosabb az új nő, mint a gyereke. Szerintem a kérdező erőltette ezt ki belőle.


Itt a kérdező a baj, aki azon aggódik, hogy egy apa esetleg foglalkozni mer a másik kapcsolatból született gyerekével…

jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!