Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötödni fog a gyerekéhez?

Kötödni fog a gyerekéhez?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki elvált, de van egy gyermeke aki még pici 5hós lesz.

Az anyuka nem rég költözött vissza a városba és megbeszélte a párommal a gyerektartast. És ma volt újra a párom a gyereknél, és mondta megy is hozza de én vagyok a legfontosabb neki és nem a gyereke, persze érzem is mert nem segíti az anyját semmivel sem. Sőt meg se kérdezi hogy hogy van a gyerek,le szarja. De úgy érzem itt gond lesz.


jan. 6. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy nagy kamu. Csak idejött hergelni az embereket. Vagy valóban vannak ekkora patkány nők meg férfiak is?
jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%
71 vannak hát. De jó is hogy vele van...legalább egy helyével kevesebb a normál nőknek.
jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
100%

#70

Hangszórót. Más értékeset nem hinném, hogy nyert.

jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:
Undorítóan mocskos a volt feleség! Mind itt a pártját fogjàtok! Most futottunk össze vele haza jövet. És egy isteni nagy pofont adót a páromnak. Ami után én egyből neki is mentem, de annyit mondot hogy kíván nekem minden jót és amit a gyerekére és rá mondtunk azt mi kapjuk meg 5x.
jan. 15. 13:51
 75/79 anonim ***** válasza:
100%
73. Esetleg még tapasztalatot. Bár aki ilyen egyszerű az nem hiszem hogy tanul belőle.
jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
100%

#74

Primitív egy banda vagytok. Igen, te is.

#75

Biztos lehetsz benne, hogy semmit nem fog tanulni az esetből. Inkább még a világ másik felén lévő akárki Józsi is hibás lesz amiért neki nem jött be a számítása. Egoista emberek nem képesek belátni a saját baromságaikat. Soha, semmikor.

jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%

Jaj drága,ne 5x kapjátok vissza amit mondtatok a gyerekre és az anyjára .

Minimum 100x....

jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
75%

Nem az ex pártját fogjuk! A gyereke bszd.

De szar troll vagy...vagy ennyire hülye az exeddel együtt. Jobb annak a gyereknek hogy az apuka lelép.

jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
82%

Na mi van a csóró palid csak 3 napos wellnest tudott fizetni a lukadért cserébe?:-D Jó olcsó vagy te is...


És még te mentél neki? Kicsi lány én úgy megtéptelek volna hogy a pasikád fizethetné neked a plasztikát.


Én csak annyit kívánok, hogy azt kapd vissza, UGYAN AZT mint amit ti okoztatok a szerencsétlen nőnek és a gyerekének. Majd mikor te maradsz egyedül egy újszülöttel, mert apuci már máshol lógatja a lőcsöt, megtudod. Kívánom, hogy minél hamarabb:-)


Kívánom hogy már most terhes legyél és 9 hónap múlva nézhesd mosolyogva ahogy a pasi egy 20 éves kislánnyal andalog a wellness felé miközben te bedurrant mellekkel egyedül mindenkitől elhagyatva neveled a kis porontyod.

jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!