Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötödni fog a gyerekéhez?

Kötödni fog a gyerekéhez?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki elvált, de van egy gyermeke aki még pici 5hós lesz.

Az anyuka nem rég költözött vissza a városba és megbeszélte a párommal a gyerektartast. És ma volt újra a párom a gyereknél, és mondta megy is hozza de én vagyok a legfontosabb neki és nem a gyereke, persze érzem is mert nem segíti az anyját semmivel sem. Sőt meg se kérdezi hogy hogy van a gyerek,le szarja. De úgy érzem itt gond lesz.


jan. 6. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem troll.
jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos hogy troll..vannak ilyen ostoba nők...
jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem garantálja, mert láttál már olyat, hogy nálad is úgy lesz. Ritka ostobának kell lenni egy ilyen kijelentéshez pár példa alapján.
jan. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
93%
Én ismerek egy olyan lányt, akinek az apja már a 3. feleségnél tart, ő az 1. házasságból született, a másodikból is van egy gyerek, a harmadikból nem tudom lett-e azóta (kb 5 éve jöttek össze hármaskával), vagy van-e esetleg 4. asszonyka… kutyából nem lesz szalonna.
jan. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
0%
Fröcsög itt a sok tökéletes ember, sepregessetek inkább a saját házatok táján. :)
jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%
Sepregessen az, akinek más férje kell, ha gyereket akar.
jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
73%

47 ugyan én nem írtam olyat, de mér akarnánk hogy a kérdező álláspontja változzon? Nekem nem érdekel, ha egyedül marad gyerekkel nem az én gondom🤷🏻‍♀️.

Az aki eldobja a gyerekét egy normális értékrendű embernek visszataszító.

jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
87%

#47

Itt kb. mindenki leszarja, hogy egy ilyen ostoba tyúknak mi az álláspontja. Ő problémája lesz minden következmény akármit csinál. Bennünket nem érint a jövője.

jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nagyon bevállalós vagy, ha egy olyan pasinak elhiszed, hogy te vagy a legfontosabb aki éppen a babájával hagyta ott a feleségét. Nem rég, hasonlót ígért neki is.

Persze, van olyan, hogy a második a befutó, de általában akkor fordul elő, amikor nagyon fiatalon házasodtak és azóta

a gyerekek már kirepültek.

jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:
Irt neki a volt felesége hogy be kell vinni a kórházba a gyereket. Párom annyit irt neki hogy vigye be, közbe ő nálam volt. Ez volt 8ora után. Majd párom 11órakor irt rá hogy na mivan? Amire a volt feleség annyit irt hogy bent kell maradjon a gyerekkel, sírva virraszt mellette míg az apuka egy riherongyal van és megmutassa azt hogy a riherongy a fontos. Csak szerintem primitív ?
jan. 9. 00:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!