Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötödni fog a gyerekéhez?

Kötödni fog a gyerekéhez?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki elvált, de van egy gyermeke aki még pici 5hós lesz.

Az anyuka nem rég költözött vissza a városba és megbeszélte a párommal a gyerektartast. És ma volt újra a párom a gyereknél, és mondta megy is hozza de én vagyok a legfontosabb neki és nem a gyereke, persze érzem is mert nem segíti az anyját semmivel sem. Sőt meg se kérdezi hogy hogy van a gyerek,le szarja. De úgy érzem itt gond lesz.


jan. 6. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
100%

De úgy érzem itt gond lesz.


Most attól félsz,hogy nem fog kötődni a gyerekhez,vagy attól félsz,hogy kötődni fog hozzá és téged pedig áttol a második helyre?

Mert ha ettől félsz,akkor rohadt undorító vagy

Márpedig szerintem biztos nem attól rettegsz,hogy jaj szegény apuka nem fog kötődni a gyerekhez

Hamarabb az a bajod,hogy jár a gyerekhez

Mondjuk a párod is egy nagy pöcs,ha kijelentette,hogy kb leszarja a babát.(mondjuk szerintem ezt csak azért mondta mert tuti hisztiztel,mert látogatóba volt a kicsinél)

jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
87%
Majd az utánad következőnek is lenyomja ugyanezt a szöveget, amikor terhesen lelép hozzá. Egyszerűen nem értem, hogy egy feltételezhetően normális nőnek nem lesz piros lámpa egy ilyen pasi. Bár lehet te csak egy álomvilágban élő hormongőzös liba vagy, akinek mindegy milyen csak legyen. Ettől jobb nem volt?
jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
90%

Nem kéne olyan pasi aki szrk a saját gyerekére! Undorító féreg az ilyen.

N 31

jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel,ki hogyan kötődik a kölykéhez. Nem lehet a szeretetet erőltetni,akármennyire nem tetszik ez a népnek. . Jó lenne már ezt felfogni.
jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
86%

14,vannak bajok a toronyban nálad

Valószínűleg téged sem szerettek soha innen ez a keseruseg

jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
89%
Erős redflag, ha te vagy a legfontosabb, nem a gyereke. Így te hogy vállalnál majd gyereket vele pl.?
jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, de szeretném ha így maradna hogy csak fizet és ennyi. Ha eddig nem járt hozzá most se járjon.
jan. 7. 11:31
 18/79 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekére vagy féltékeny?
jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
Nem de ne foglalkozzon vele! Sem a nővel sem a gyerekkel, eddig nem ment nem kötődöt hozza, most miért lenne ez jó ? A nő is be kellene hogy lássa azt hogy se egy orvoshoz sehova nem viszi őket mert velem van!
jan. 7. 11:55
 20/79 anonim ***** válasza:
92%

Te jo hulye vagy. Mibol gondolod, hogy toled nem lepne le, miutan felcsinalt? Egyszer mar megtette. Neked is jo lenne, ha nem foglalkozna a kozos gyereketekkel, csak mert tovabbszallt az uj puncira?

Az en ferjem elvalt egy 5 eves gyerekkel, ennek lassan 4 eve de rendesen tartja a kapcsolatot a fiaval, most volt itt nalunk egy hetet, gyerektartast is fizet es jo a kapcsolat. Uton a kozos gyerek, ha mi elvalnank, legalabb az en gyerekemnek is jo apja lenne. Nalatok ez nem mondhato el. Az elozo almot is leszarta ez a joember.

jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!