Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először az...

Mikor hagytátok először az apjára a babátokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor először el is mentetek otthonról, mondjuk 1-2 órára és neki kellett addig egyedül gondoskodni róla.

jan. 11. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Amikor a 6 hetes kontrollra mentem vissza. De ilyenek, hogy zuhany-hajmosás stb idejére simán átvette első naptól, és az se 5 perc. A szoptatáson kívül mindent csinált.

Második gyereknél már nem is izgultam, hogy mit kezd majd vele, még akkor se, amikor kiabált ki nekem, hogy mit is kell csinálni a köldökcsonknál, én meg a wcn ülve kiabáltam vissza, hogy guglizd ki.

jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
4 hetesen. Endokrinológushoz kellett mennem
jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Kb másfél évesen vizsga miatt, de jöttek velem és a kocsivan várták. Amikor elvitte magával máshova az 2 év után volt
jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

1 hetesen amikor vissza kellett mennem a kórházba varratszedésre. 1.5 óra volt, végig aludta.

Nem csak az én gyerekem, nem csak magamnak szültem, szerintem alap, hogy el tudja látni egyedül is nem kell felette állni hónapokig, évekig.

jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
1 hetesen amikor ő vitte a gyerekorvoshoz első vizsgálatra, mert én még olyan rosszul voltam szülés után, hogy nem tudtam elmenni a rendelőig.
jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 6 hetesen először. De utána rendszeresen. 3 évesen 3 hétig mikor üzleti útra mentem. Bármikor ráhagyhatom, bármit meg tud vele csinálni.
jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

1 hetesen, fogorvoshoz kellett mennem.

De egyebkent mindig nagyon szepen megoldotta, mar 8 honapos a kisfiam, voltam mar tavol tobbszor egy teljes napot is, amiota tapszeres es addig nyilvan vele van.

jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy tudtam boltba menni, kb 2-3 hetesen
jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem is értem az ilyen kérdéseket. Az apa is ugyanolyan szülő, tényleg csak annyi, hogy szoptatni nem tudja.
jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kontrollra amikor mentem. De utána is simán bármikor.
jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!