Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először egyedül a babátokat?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz, amikor először el kell mennem itthonról néhány órára, max. 3-4 óra (suli miatt), és 6 hónapos, amikor vizsgázom, az nem tudni meddig tart, ha szóbeli. Alapvetően szoptatom, de alkalmanként kapott már lefejt tejet üvegből is (mert apa is etetni akarta). Ez nagyon korai lesz neki, vagy belefér? Első baba, és nem akarok neki rosszat. Apukájával nagyon jó kapcsolatban vannak, szó szerint mindent meg tud csinálni és szereti is gondozni. Sokat tud itthon lenni, összeszoktak. Ő vigyázna rá, amíg én távol vagyok.
2013. dec. 5. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire elvannak akkor nyugodtan!Amúgy szerencdés vagy hogy ilyen párra leltél:)
2013. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
6 hetesen mikor a kontrollra mentem.Apukájával volt,fel sem ébredt a távollétem alatt.
2013. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, nagyon nagy szerencsém van. :)) Fantasztikus apa, most is fürdés utáni játékban vannak még az ágyon :) én is imádom, nehéz lesz elmenni itthonról, de jó lenne haladni a tanulmányaimmal, már nagyon kevés van hátra. Köszi a választ! :)
2013. dec. 5. 21:42
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Én már 1 hetes korától a férjemre bíztam míg lementem sétálni a kutyával.

3-4 órára meg lefejt tejet hagytam, ha hosszabb időt igénylő dolgom volt.

A férjem is a szülője, nem idegenre bízom, nem is értem a kérdést.

2013. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem félek, hogy az apukája nem tud megcsinálni valamit :) nem ezért merült fel a kérdésem. Hanem azért, mert a szívem nehezen hagyja majd itt. Én nem tudom még elképzelni, hogy felöltözök és kimegyek az ajtón órákra, és őt itthagyom. Születése után is egy szobában voltunk végig és azóta is, hetek óta. Most még nem tudom elképzelni, hogy elmegyek itthonról, és az érdekelt, hogy mások hogy élték ezt meg, mennyire nehéz, és a baba hogy viselte, nem sírt-e anya után, ilyesmi. Picit lelkifurdalásom is van, hogy órákra elmegyek, de tudom, hogy ez az élet rendje, és a lehető legjobb kezekben lesz, talán észre sem veszi, hogy nem vagyok itthon, ahogy az egyik válaszadó is írta. Mégis van bennem egy ilyen kis feszültség, hogy most mi lesz.
2013. dec. 5. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugyan, inkább kapcsolj ki és élvezd a szabadságot!
2013. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Jégtánc ***** válasza:
Semmi baj nem lesz.A búcsuzkodást zárd rövidre,ne legyen " órákig" tartó,jajj most mi lesz,anya elmegy.Ha feszült vagy ő megérzi.Mosolyogj rá,ne lássa hogy neked nehéz.
2013. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ezt észben fogom tartani! :) Igyekszem majd laza lenni és gyorsan elköszönni... aztán majd útközben kiengedem a gőzt :)
2013. dec. 5. 22:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy hetesen az anyukámra hagytam, amíg elmentünk neki kiságyat vásárolni. Utána is, ha dolgom volt, két szopi között otthon hagytam. A babának nincs állandó szüksége az anyukájára. Neki is jobb, ha megszokja, hogy más is van időnként vele.
2013. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is már 1 hetes korától a nagyszülőkre hagytam 1-2 órára két szopi között általában heti 1x, amíg elmentünk bevásárolni. Hiányzott, de jó volt emberek között lenni. :)
2013. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!