Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első repülőút 5 hónapos babával?

Első repülőút 5 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok, aki repült már kisbabával, leírná a tapasztalatait? Mit kell vinni, mire figyeljek stb?


Nem hosszú repülőút lesz, csak másfél óra hossza.


jan. 15. 17:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%

Röhöghetsz, de nem biztos hogy más is ennyire viccesnek találja majd, ha egy pár hónapos gyerek üvölt mellette több órán át.

Nekem sem tetszene, de lehet hogy pár évvel ez előtt neked sem tetszett volna hasonló helyzet.

jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
1# Miért,akinek gyereke van,az akassza fel magát?:D Vagy zárkózzon be a szobába? Engem inkább a felnőtt utasok idegesítenek, még is sajnos ott ülhetnek. :D Neked sincs gyereked,ha így vélekedsz.
jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%
4es miért talán boldognak kéne lennünk, hogy egy kölyök az egész utat végig ordítja?! Anyuka meg még jó fejet is vág hozzá?!!!
jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell magát fel akasztania, de azt a le hónapot szerintem kibírhatná, és tekintettel lehetne másokra. Akik nem biztos hogy egy üvöltő gyereket akarnak hallgatni egy több órás út során.
jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

A legnagyobb nehézség, hogy az öledben kell, hogy "üljön" minimum fél-fél órát felszálláskor/leszálláskor, amikor még valószínűleg nem is tud ülni.

Kivéve: ha veszel neki saját helyet és felviszel neki egy légitársaság által elfogadott márkájú autósülést.

jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

Egy hònapos gyerekkel repültünk. Pelus, ruhapelus, vàltòruha legyen bőven. Vàltòruhàt erdemes felnőtteknek is tenni 1-1-et.

Minden nyugis volt, evett, aludt.

jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
7/ hordozo kendo
jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Elárulom hogy rengeteget utazom, vagyis utaztam a baba előtt, szinte mindig volt ordító gyerek a repülőn és nem igazán érdekelt. Tudod, már feltalálták a füldugót..


Egyébként pedig nem fogom a gyerekemet az utazás örömétől megfosztani csak azért, mert ez pár embernek nem tetszik 🤷🏻‍♀️

jan. 15. 17:52
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

9, taníts mester! Hogy használnád, amikor a sztyuvi még azt se engedte, hogy felém nézve kössem be a gyereket. Kifelé kell néznie és a te övedhez van csatolva az ő öve.

Nyilván miután kialszik a lámpa, már szabad minden póz, de addig nem.

Mindkét gyerekemet hordoztam, de gépen nem nagy segítség a legkényelmetlenebb szakaszban.

jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Pici baba ìgyis-ùgyis a szülei kezèben szeret lenni. Fel- és leszàllàshoz a szülő biztonsàgi övèhez van kötve egy ,,lasszószerű" gyerekövvel.
jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!