Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 3,5...

Miért csinálja ezt a 3,5 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Hason fekve eddig szépen tartotta a fejét, 15 percet kb, majd ha megunta elengedte magát és megfordult. Nem szándékosan, de így sikerült. Hason nem nyúl még a játékokért.

2 napja pár másodperc után a kezeit oldalra csapja, kapálózik, a lábaival kúszni próbál.

Mennyire normális ez? Nézessem meg? Csinálja ezt más babája is?

Köszi ha válaszolsz!



#hasalás #kapálózik
dec. 5. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős, pár napja ő sem mindig tartja olyan szépen a fejét mint eddig, ő is sokat csapkodja a kezét-lábát.
dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én fiamnak is volt ilyen időszaka. Eleinte mindig egyre többet bírt hason lenni, aztán egyszercsak elkezdett ugyanígy vergődni, mint egy partra vetett bálna. Aztán most újra szépen hasal, 4,5 hónapos. Szerintem várj pár hetet, valószínű rendeződik.
dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Remélem hamar rendeződik…
dec. 6. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!