Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első repülőút 5 hónapos babával?

Első repülőút 5 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok, aki repült már kisbabával, leírná a tapasztalatait? Mit kell vinni, mire figyeljek stb?


Nem hosszú repülőút lesz, csak másfél óra hossza.


jan. 15. 17:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
Sosem értettem miért az az alapállapot, hogy egy baba majd biztosan üvölteni fog végig az úton, amikor egyébként sokkal valószínűbb, hogy végigalussza, ahogy a legtöbb baba teszi ezt mondjuk az autóban is. Egyrészről. Másrészről pedig, aki valaha repült, annak pontosan tudnia kellene, hogy egy repülőn ezer és egy dolog van, ami zavaró tényező lehet. Például mikor helyet foglal a melletted lévő ülésen az élet 250 kiló felett. Csak míg egy baba előbb utóbb abba hagyja a sírást, addig a 200 kilós s3gg végig 200 kiló marad. Vagy mikor a gyári munkás Pityu összespórol egy hétvégére valót, de egész úton üvöltve hallgatja, az egyébként rohadt ócska zenéjét. Vagy mikor az előtted lévő ülésen csücsülő kislány összevissza dobálja a haját. Vagy egy mezei hónalj szag. Vagy Marika néni, aki mindenáron oda akar ülni, ahol te is vagy, csak te külön fizettél ezért a helyért, ő meg így próbálta megúszni a különbözetet. Én repültem egy párszor, mindig volt baba, kisgyerek az úton, soha a qrva életbe nem zavart egy sem (mondjuk tény, hogy nem is relaxálni szálltam fel a gépre, az maximum az úticél), de a fent említett versenyzők mind előfordultak velem.
jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező,rossz helyre írtad. Javaslom lépj be fbn babás csoportokba,veled egyidős gyerekek szülei vannak. Nagyon normálisak általában, és rengetegen utaznak gyerekkel. Itt látod debilek vannak csak,de csak a gyakoris szint ilyen,hidd el. Máshol normálisak. Ilyen csoportokba gyakran téma ez is.
jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Nálam az utazás öröme az ottléttől indul. Egy felnőttnek sem a repülőút a nyaralás, legalább is bízzunk benne. Csak szükséges rossz.
jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem mostanra gondoltam, utolsó, nyilván most nem sokat fog fel belőle, de ahhoz hogy megszokja, trenirozni kell már most.


Azt is akartam kérdezni, hogy milyen babás utazós Fb csoportok vannak? Olyanok, amik tényleg pörögnek es nemcsak 1 poszt/hét van.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, igazából olyasmi érdekelne, hogy lehet-e babakocsit vinni a repülőre, szoptatást hol lehet megoldani, meg ilyesmi.

jan. 15. 18:07
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
Hát utazásost külön nem tudok. Annak idején olyanba léptem,ami xy nyarán született babák csoportja például.
jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
18# Bár nem én írtam,de természetesen a gyerekteleneknek mindent is lehet. Ha egy anyuka kicsit odavág,na az már baj.
jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ha ennyit utálod a gyerekeket, akkor mit keresel a babás szekciónàl????
jan. 15. 18:18
 18/31 anonim ***** válasza:
48%
Mert biztos irigy,mint a kutya. Mi más oka lenne. Én például utálom a politikát,nem is lépek be oda okoskodni olyanról, amiről fingom nincs. :D
jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
Trenirozni? Ez mekkora baromság. Vidd ha mentek valahova, de se felfogni, se megszokni nem fogja az utazást 5 hónaposan.
jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
55%

Egy évessel utaztunk először, akkor engem is megtaláltak a "szegény utastársak" szlogent puffogó veleményezők, amivel rám hozták a frászt, mert nem akartam kellemetlenséget...

Elárulom, hogy tele volt a gép gyerekkel, egesz picikkel is, vagy 20 babakocsi minimum volt a terminálban (2 éves kor alatt ingyen vihető az egyrészes, összecsukható babakocsi, csak általában fel kell adni. Van, ahol a reptéren a rendes csomagfeladós pultnál, és van, ahol a beszálláskor veszik el a terminálban). Szóval tényleg nagyon sok gyerek volt, és egyetlen egy pici lány sírt egy kicsit, az összes többi, köztük az enyém is 😀 egy kis angyal volt, egy hangos szavuk nem volt.

Szóval ha szerencséd van, akkor megy minden flottul, ha nem, akkor sírós út lesz, szerintem másfél órát kibír mindenki, én egyszer az USA-ig hallgattam egy síró cicát, és még azt is el tudtam viselni 🙃

jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!