Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első repülőút 5 hónapos babával?

Első repülőút 5 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok, aki repült már kisbabával, leírná a tapasztalatait? Mit kell vinni, mire figyeljek stb?


Nem hosszú repülőút lesz, csak másfél óra hossza.


jan. 15. 17:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%

Mi két gyerekkel utazunk rendszeresen, de ökörség, hogy trenírozni kell.

Egyébként fedélzetre kézipoggyász méretűre csukható babakocsit vihetsz, ha van priority-d.

Feladni meg bármilyen babakocsit feladhatsz, még az se kell, hogy egy darabban lehessen összecsukni, csak a kétrészesre két szalagot kell ragasztatni.

Nincs szoptató helyiség repülőn. A helyeden tudod max. A wc meg nagyon kicsi, lehajtható pelenkázólap nem mindegyikben van. Általában a hátsókba teszik. Érdemes felszállás előtt intézni amit lehet.

jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

"2 éves kor alatt ingyen vihető az egyrészes, "

Nincs ilyen szabály. 2 év felettinek is vihető babakocsi és nem kell, hogy egyrészes legyen, csak az összecsukhatóság kritérium.

jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)


A trenírozást arra értettem, hogy ősszel utazunk az USA-ba, es nem akkor szeretném először reptetni. Akkor lesz 1 éves egyébként.

jan. 15. 20:16
 24/31 anonim ***** válasza:
93%

Max. nektek lesz ismerősebb a helyzet, hogy mi hogy merre, de még az se, mert a transzatlanti teljesen más, mint egy Eu-n belüli fapados.

1 évessel egyébként nehezebb lesz az Usa-ba menni, mert akkora gyerek nem fér szerintem a falra akasztható bölcsőbe, míg az 5 hónapos igen. Érdemes lesz babajegy helyett gyerekjegyet venni neki, hiába kettő alatti, mert úgy kényelmesebb.

jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

A nyomásváltozástól kialakuló fülbedugulással,fülfájással mi a helyzet,hogy kezelik a babák repülőn? A lányom a hegyekben az autóban sem tudta elviselni.

Neki még nem adhatsz egy szem cukrot,nem mondhatod,hogy nyeljen..

jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%

25!

Én szoptattam fel és leszálláskor.

Ha már nem szopik, akkor ott a cumisüveg, később meg pár falat nasi.

(Pont ez a jó benne, hogy a durvább rész pár perc, nem úgy, mint egy autóútnál.)

jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
12%
Mert az 5 hós gyerek akkora örömöt lel az utazásban... Hol a double facepalm meme?
jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapossal utaztunk 11 órás úton. A falra szerelt babaágyban aludt, nem tudom, mi a neve. Talán egyszer sírt az út alatt, akkor is hamar elhallgatott. Rengetegszer megtettük már ezt az utat két gyerekkel, sose ordítottak, legtöbbször bealudtak már a felszállás alatt. Más gyereket se hallottam nagyon sírni soha.
jan. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Én is láttam már ezt a falra tehető babaágyat. Valaki tudja hogy azt meddig lehet használni? 1 éves lesz a Babóca a hosszú úton.
jan. 17. 10:02
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, de jó elôre le kell foglalni, mert azt hiszem csak kettô van egy gépen, vagy ha azt az ülést, ami elôtt van, lefoglalta valaki, akkor se tudjátok ti használni (bár lehet, hogy felajánlják az illetônek az üléscserét a gépen, de nem köteles beleegyezni). Amikor mi használtuk, akkor is úgy volt, hogy én ültem a babaágynál a picivel, a férjem meg pár sorral hátrább a nagyobb lányunkkal, mert a babaágy elôtti ülésekbôl csak egy volt szabad.
jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!