Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek oda először a...

Mikor tettétek oda először a baba elé az ételt hogy egyen?

Figyelt kérdés
jan. 16. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
6 honapos koratol BLW-zunk, 1 eves most. Soha, egyetlen egy alkalommal sem etettuk meg, mindig o maga evett.
jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagy elkésve kérdező, jól csinálod.


De jó,hogy ilyen sokaknak akik blwztek már ült a gyerek 6 hónaposan stabilan hozzá. Bár nálunk püré,majd darabos volt,de már úgy vártam,hogy üljön,minden téren. :D

jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korában. Szintén blw- ztünk.
jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell stabilan ulnie, stabil torzstartas kell hozza. Olben evett amig nem ult ki.
jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
14# Jaaa,az más,ha még ülni se ült,értem.
jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom, még nem ül,és nem is érdekli hogy magától egyen. Ha odaadom neki,csak játszik vele,esze ágában sincs enni.Kanállal etetem,szépen kényelmesen eszeget sokszor. Majd eljutunk oda,hogy érdekelje. Korának megfelelő bolti,minőségi bébietelt kap,nem blw-zunk és nem főzök neki külön (magunknak sem,rendelek).
jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!