Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Tegnap...

Miért csinálja ezt? Tegnap óta 6 hónapos fiam nem hajlandó a helyén elaludni csak a kezembe! Ha leteszem egyböl felébred és sír!

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 12:35
 1/7 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hogy jön a foga,kb. egy hónapja mondta a doki hogy ő már látja.lehet hogy ez viseli meg ennyire?
2010. okt. 23. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű hogy a foga. Az én lányom is kb 6 hónapos kora óta napközben csak a kezemben hajlandó elaludni. Előtte csak betettem az ágyába ha jött az alvásidő, és már aludt is. Vár egy kicsit, még jobban elalszik és akkor tedd le. Előbb utóbb visszaáll, a rend. Sok sikert!
2010. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezért... azt, hogy egy napja ezt csinálja, szerintem semmit nem jelen.

Próbáld meg a szokott módon letenni, de ha most fáj a foga és ezért szüksége van egy-két nap extra babusgatása azzal nem rontod el, ne aggódj :)

2010. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha jön a foga akkor valószinü azért, ilyenkor sokkal jobban igénylik a törödést és az anyuci közelségét!

Az enyém 2 hónapos, de sajnos a kiságyat naponta 4-5 órára veszi igénybe.

ha le akarom rakni órdit,ma már addig eljutottunk, hogy nem közvetlenül a lerakáskor ordított, hanem kibirt benne 5 percet.

Éjjel az elsö szopizás után már sehogy sem tudom visszarakni, igy mellettem alszik.

Tudom Én rontottam el, de elsö baba és nehezen viselem ha sir szegényem.

szerintem ha elmúlt ez a fogzásos idöszaka, könnyebb lesz neki,csak nehogy most szokja meg a kézben alvást.

2010. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igen attol félek hogy megszokja hogy kézben alszik..a jót könnyü megszokni..de nincs szívem szenvedni hagyni. Ti mit használtok fogzásra?A Vibrocil(asszem igy kell írni) kup az tényleg jó? Nekünk nem jött be a dentinox gél sem meg a chamomilla homeos golyó sem.:(
2010. okt. 23. 12:55
 6/7 A kérdező kommentje:
most aludt egy fél órát és torka szakadtából üvöltve ébredt vagyis nem is ébredt fel teljesen..a kezembe 5 perc után vissza aludt!szegénykém ugy sajnálom! :((((
2010. okt. 23. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, biztos fáj neki,mi is vagyunk igy néha,tuti hogy a foga piszkálja.Ha már nagyon szenved én szoktam adni neki 1.5ml nurofent,fél ora mulva elmulik neki.Használjuk a kupot is,szerintem jo.
2010. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!