Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babával miért...

4,5 hónapos babával miért küzdünk meg mindig a pocak fájással, mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Már meg örülök, hogy nem tudok aludni, tapszeres baba, laktoz érzékeny tapszert eszik, de ez sem segitett teljesen vagy nem csak ez a baj nem tudom, de már kivagyok ezen ötletelni állandóan.

Azt mondtak 3 honaposan el fog múlni de ahogy eszik 2 órára rá elkezdi huzni a lábat, vergődik mint egy hal, innen folyamatosan ugrálok, masszázs, torna stb, néha pukizik akkor van hogy abba hagyja, de sokszor a torna sem segít.

Colicos üvegből eszik, meg emelem a fejet kb ül már, bufogtetem is kapja a probiotikumot(ha nem eszi rosszabb) de ugyan úgy szenvedes. Már infacolt is adok neki újra. Nem sír általában, csak vergődik, ami sokszor fel is kelti, akkor már van h sír is. En kb semmit nem alszom tőle. Van bármi tipp mit tudnék meg tenni? Lesz ez jobb valaha?


jan. 22. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 7 hónaposan lett jobb. Mert akkor derült ki hogy tejfehérje allergiás. Addig csillapodott, de nem szűnt meg.
jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. 2-5 hónapos kora között volt a nyűgös délutánok időszaka, mi is adtunk neki mindent, semmi nem segített, aztán valamikor fél éves kora előtt csak úgy elmúlt...

Igaz, hogy nálunk nem lehet tudni, hogy mi lehetett, simán lehet hogy nem is hasfájás, csak rámondták, hogy biztos az. Meg az én babám anyatejes volt, és éjszaka szépen aludt is, így én is, de azért kimerítő volt, hogy órákig csak nyugtatni próbáltam mindenhogy, tönkrevágta a derekam, hogy csak kézben volt el viszonylag tűrhetően, alig vártam, hogy elaludjon szegény.

Szóval a lényeg, hogy tarts ki, hamarosan vége lesz, ez szinte tuti! :)

jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Tejfeherje mentes tálra váltanék a helyedben. Nem csak laktóz érzékenység van, hanem tejfehérje allergia is.
jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa, hogy nappal nem tapasztalom ezeket a tüneteket, ha fent van nem húzza a lábat csak éjszaka és van hogy jobb, pl simán alszik 5orat is minden vergődés nélkül, szóval nem hiszem, hogy tej fehérje lenne, gondolom akkor folyamatosan lenne mint mikor nem laktozmentes tapszert evett, folyton tekergett és sirt.

Szóval meg mindig talán levegőt nyel amikor eszik és nem elég a bufoges vagy a tapszer nem az igazi mert sajna kicsit szorulása van tőle erre adott a doki szeklet lagyitot hiába mondom h szerintem nem jó ez így neki. Viszont van összesen 3 laktozmentes tapszer abból kettőt próbáltunk…

jan. 22. 19:13
 5/5 Bogica0616 ***** válasza:
Akkor nézd meg a 3. tápszert. Addig amíg csak 2 naponta kakált a babám addig fájt a hasa minden estek. Este fáradtabbak jobban érzik a fájdalmat.
jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!