Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet egy tengerparti...

Mit lehet egy tengerparti nyaraláson csinálni egy 7-8 hónapos babával? Mik a tapasztalatok mennyire van el?

Figyelt kérdés
3 nagyobb tesó van és lehetőségünk lenne Horvátországba menni a nyáron nyaralni. De egy ekkora gyerekkel nem igazán tudom elkepzelni. Viszont a nagyoktol a lehetőséget nem venném el.
febr. 8. 12:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi, ez mind távol áll a mi nyaralasainktól :D

Mi kempingben leszünk, lakókocsiban, mimimalis térrel.

Babával nem tudom milyen lesz, nagyobbak voltak a Tesók már mikor kempingeztünk.

Nincs medence, csak a sós tengerviz.

febr. 8. 12:13
 3/24 babyboom567 ***** válasza:
70%
Tényleg nem bántás, de ha van már 4 gyereked, akkor ez nem foghat ki rajtad.Nekem alapjáraton sem lenne még 2 gyerekem sem, nem hogy néggyel nyaraljak, számomra ez kb egy horror utazás lenne.De ez én vagyok.
febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Amit otthon is.
febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Otthon leteheted, maszhat, kuszhat. Ezt máshol nem igazán.

Én arra vagyok kíváncsi mit csinál az a gyerek a parton mindennap órákat akár. Persze árnyék alatt tartjuk, de azért nehezen képzelem el.


Igen, eddig semmi sem fogott ki rajtam, a 3 kb egyszerre volt kicsi, most ők már nagyok, kamaszok , újra tanulunk kB mindent a babás életről. :D

De mikor ők picik voltak, max a Balatonig, 4 napra mentünk, apartmanba. Azért az másabb volt.

febr. 8. 12:26
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Gyakorlatilag semmi olyat, ami neki megfelelő lenne. Egy ekkora babának szabad tér kell, de jó esetben se mászik, max. kúszik, azt meg a se a homokban, se a kavicson nem lehet. Pár hónappal visszább (amikor még max. forog) vagy előrébb (amikor már mászik, kapaszkodva lépeget) már jó egy ekkora gyerekkel is.
febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

A parton is kuszhat, maszhat ,aludhat ugyanúgy ...esetleg belerakod a lábát a vízbe vagy magát a gyereket is.

Nem csak part van, esetleg mehettek ugyanúgy sétálni, várost nézni, a szálláson játszhattok ugyanúgy mint otthon...

febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Igazából ugyanazt írnám mint a 7es. Nem csak otthon teheted le.
febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekekkel (főleg kicsivel) nem mennék lakókocsival kempingbe.

A tengernek is van bokáig erő része, ahova beviheted a babát, de vízbe is tudsz vele menni, ezért nem értem a problémát. Kúszni nem igazán tud a parton, de a pléden is elvan egy ideig. Gondolom visztek babakocsit, amiben tudsz vele sétálni is, nem?

Ha meg megunod, elvonulsz vele a lakókocsiba (bár tér ott sem igazán van neki), az apjuk meg ott marad velük. Szerintem érdemesebb lenne apartmanba menni inkább az idén, én biztos nem kínlódnék kempingbe egy kicsivel.

febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja, lemaradt hogy én vinnék egy kis méretű felfújható pancsoló medencét is, akár a partra akár a kempingbe!
febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!