Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet egy tengerparti...

Mit lehet egy tengerparti nyaraláson csinálni egy 7-8 hónapos babával? Mik a tapasztalatok mennyire van el?

Figyelt kérdés
3 nagyobb tesó van és lehetőségünk lenne Horvátországba menni a nyáron nyaralni. De egy ekkora gyerekkel nem igazán tudom elkepzelni. Viszont a nagyoktol a lehetőséget nem venném el.
febr. 8. 12:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Fogod a játékait meg egy kis medencét, gumicsónakot és szórakoztatod.


Mondjuk én se mennék ennyire pici gyerekkel sehova, inkább lepasszolnám, mert ez nem lenne pihenés. De ahogy érzitek.

febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

A gumi csónak szuper ötlet, így te is vízbe mehetsz! Én simán mennék nyaralni ilyen picivel, csak nem kempingbe!

Milyen hosszú lesz az út?

febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
30%
Anyám.. Egy 8 hónapos, aktív, kíváncsi gyereknek a legjobb megmutatni a világot és fél fedezni, hiszen minden érdekli. Homoozhat a parton, víz gödörbe és homokoztok. Pancsoltok. Kavicsot gyujtotok. Fákat, leveleket nézték. Beultok jókat kajálni, sétálni, jatszoterezni. Konkrétan bármit lehet vele csinálni. Az enyém 8 honaposan már totyogott és nagyon élvezte a homok, víz, sár erinteset. Állatkert, bárhova mehettek csak élvezd már könyörgöm, hogy lehet ilyen beszűkültnek lenni és az akadályt látni egy gyerekbe.
febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13-as

Ezt végülis nekem szántad? :D


Ha beszűkült lennék, nem is döntöttem volna így, hogy megyünk.

Én csupán a tapasztalatokra voltam kíváncsi, akik már voltak ilyen picivel.

febr. 8. 13:12
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszi a medence remek ötlet, meg a kis csónak is.

Hát az út szerintem kB 8 óra lesz, többször megkell állni a kicsi miatt.

Amikor a nagyokkal jártunk, 2 5 perces pihenővel nyomtuk kB le ezeket az utakat. Éjjel indultunk, így többnyire végig aludták. De ők már nagyobbak voltak. Viszont minden évben mentünk.

febr. 8. 13:15
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek előtt minden évben nyaraltunk tengerparton, vele idén megyünk először, 2 éves lesz. A nagyok miatt mennék, csak a picivel nem.

Aki azt mondja mászhat a homokban (Horvátországban inkább a kavicsban), az amúgy volt már tengerparton? Csak mert egy szép késő délutánon is tud olyan forró lenni, hogy az ember max papucsban tudja elviselni. Ide hogy tesz le az ember egy pár hónapos babát?

Mellesleg napközben mindannyian sz*rrá égtek a napon, erre nagyon figyeljetek. Mi emiatt délelőtt mindig programozunk inkább és délután strandolunk. A gyerekeknek is izgibb, hogy "világot látnak", nem csak egy partot. Szóval szervezzetek programokat, ami a nagyoknak is jó, de a picivel is részt tudtok venni benne.

Vigyetek a babának játszószőnyeget, játékokat, hogy a lakókocsi előtt esetleg "szabadjára lehessen engedni".

febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Abszolút a nagyok miatt megyünk mi is. :)
febr. 8. 13:23
 18/24 anonim ***** válasza:
12%
Ennyit nyavogni februárban, hogy mi lesz nyáron a nyaralás alatt 🤣🤣🤣
febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Ez a komment kB nullával egyenlő volt 🤣

Tudod ez egy kérdező oldal. Itt az emberek kérdeznek és a témában tapasztalt emberek pedig válaszolnak. Igazán felesleges volt kommentelned. 😊😊

febr. 8. 14:18
 20/24 anonim ***** válasza:
20%

19, az igaz, viszont a gyerekeket te ismered.

Lehet, hogy Jucika babája egész nap elvan, nyugodt.

A Marika babája meg egész nap sír, nyűgös.

Szóval felesleges már most ezen nyavajogni, hogy mi lesz nyáron..

febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!