Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy kicsi rá a...

Honnan tudom hogy kicsi rá a cipő?

Figyelt kérdés

Másfél éves kisfiamra nem tudom eldönteni hogy kicsi-e már a téli cipője. Nyomogattam az orrát és úgy érzem már végigéri teljesen, de amúgy nem "panaszkodik" rá, vagyis nem zavarja ha ráádom, simán jön benne.

Ha kényelmetlen lenne, jelezné? Hogy tudom hogy kinőtte a cipőt?



febr. 14. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki a talpbetétet és arra állítsd rá. Ha végigér a lába rajta, akkor kicsi.
febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talpbetét len látod hogy hol a nagylábujja foltja. Ha fél centinél kevesebb van az elejéig, ideje újat venni.
febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém se panaszkodik, sőt egyszer kitúrta a tavalyi kinőtt csizmáját és ragaszkodott hozzá, hogy azt adjam rá. Egy alkalomtól semmi baja nem lett persze, de akkor se panaszkodott, pedig az biztosan túl kicsi volt. Erre ne alapozz.
febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézegetni kell rendszeresen.
febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én a talpat merem a gyerek talpahoz.Ha túl közel van az orra a labujjahoz akkor új cipőt veszek neki.

És nem egészen a cipő külső sarkaról nézem, hanem onnan kb ahol van a gyerek sarka benne a cipőben.

febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A sarka mögé dugd be az ujjad. Ha nem fér be,kinőtte.
febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ha az ujjad befer a gyerek sarka mögé, akkor az a cipő nagy rá, és lötyögni fog a gyerek lábán.
febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7!

Nem. Általában gyerekeknél az a szabály cipővásárlásnál,hogy az ujjad férjen be hátul. Annyi mozgástér kell a lábnak. Nem lötyög. Egy sem lötyögött eddig.

febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!