Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatós módszerek? Régen...

Altatós módszerek? Régen mindig elaludt egyedül a kisfiam, de amióta jött a foga, csak adamo bébihintában tudom elaltatni. Mi az a suttogó módszer?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy anyuka módszerét, nem tűnik rossznak, de néhányan kifogásolták, és a suttogó módszerre szavaztak, ezért kérdezem. De más bevált módszerek is érdekelnének! Köszönöm!
2009. jún. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tracy Hogg: A Suottogó titkai I. Érdemes megvenni és elolvasni, Én sokat tanultam belőle, és sokmindenben segített.
2009. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A suttogó osztja a véleményt, vannak ellenzői és pártolói. Én sosem olvastam.

2 másik könyvet el tudok küldeni, ha írsz privit, nekem az egyik bevált.

Nemrég írtam ki egy kérdést: "Rosszul alszik gyermeked? Nekünk van egy módszer, ami bevált.." olvasd el, ott leírtam a lényegét.

2009. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A suttogónak vannak pártolói és ellenzői. Én nem olvastam.

Ha írsz privit, két másik könyvet el tudok küldeni neked, nekem az egyik bevált.

2009. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Azt hiszem, olvastam a "kérdésed", erre írtam, hogy nem tűnik rossznak. Neked is, ill. a 3. válaszolónak is írtam privit, köszi még 1X!
2009. jún. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!