Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megoszthatom veletek első...

Megoszthatom veletek első élményemet kislányommal?

Figyelt kérdés
8 hónapos,nagyon okos,de rafkós is,mindig úgy csinálja a dolgokat hogy neki tetszik.tanítgatom már dolgokra,de a játék mindig jobban érdekelte,és tegnap megtört a jég,és ha mondom neki hogy pápá,integet.olyan büszke vagyok rá,és olyan jó érzéssel tölt el,gondoltam megosztom veletek ha nem baj.esetleg szívesen meghallgatom ha nektek is volt ilyen élményetek.
2010. okt. 25. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:):)

Én örülök, hogy olvasóként részese lehettem a sikerednek/büszkeségednek/örömödnek.

2010. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Én nem ilyesfajta dolgokat sorolok "első élménynek".Amúgy gratulálok.
2010. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nagyon ügyes! én meg azért büszkélkedem,mert a 14hós lányom bilizik!! annyira megtetszett neki h látta abátyját,h SZÓL!! :piszítéj,kakítáj és tolja le a gatyát és ül rá. ha kész,nyafizik. teljesen odavagyok :) az esetek 90%ában sikerélménye is van :)

2010. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, ügyik vagytok :)

Olyan jó, mikor csinálnak valami újat :)


Az enyém 22 hós, elég nyűgös ma, mert picit taknyis, ezért lóg rajtam, és percenként mondja, hogy szeee (szeretlek) és ölelget. Sajnálom, hogy taknyis, de olyan jó, amikor így ölel :) most is itt gubbaszt az ölemben :)

(amúgy nem egy ölbegyerek)


Szép napot :)

2010. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled örülök, élvezz ki minden pillanatot, amit együtt tölthettek, életre szóló boldog emlékeket gyűjtesz míg végignézed, ahogy a babád egyre többet tanul saját magáról és a világról. Köszönöm, hogy elmesélted, bennem húszéves emlékeket ébresztettél fel. :)
2010. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Veled örülük én is!Az én lánykám is 8 hósan intett először pápát.Most 9,5 hós és elkezdett magától járni.Annyira örülük és olyan aranyos,ahogy bazsalyog a saját sikerén.2 nap alatt sikerült 20 lépésre feltornáznia a tudását. Olyan büszke vagyok rá! :DÍgy "rohan" az apja elé,mikor hallja,hogy nyílik az ajtó! :D
2010. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ÓÓÓÓ de édes :) Tudom mit érzel én bébikém 9 hónapos és ő most kezdett pápát integetni, meg tapsolni ha kérjük:))) Megzabálom :) Főleg úgy hogy van egy bátyja akivel sose tudtam büszkélkedni mert mindent sokkal később csinált.

Szóval gratuli neki:))

2010. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
11:43 nem konkrétan úgy gondoltam hogy első élményem csak nem tudtam hogy megfogalmazni. hát könnyeket csaltatok a szemembe,nem vagyok egy piponya alak,de ha azelőtt valaki azt mondja vannak ilyen érzések nem biztos hogy "elhiszem",vagyis fogalmam nem lenne mi az.
2010. okt. 25. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:

:) Ezek a legszebb dolgok az életben! Az én 14 hósom 1 hete adott egy naaagy cuppanós puszit mikor kértem tőle! :) Meg lepődtem mert nem számítottam rá hogy meg is teszi! Ezért kértem tőle mégegyet,mert azt hittem csak véletlen egybeesés...:) De másodjára is kaptam Tőle! :) Tegnap elött meg egyedül odasétált hozzám az asztaltól :) Napra pontosan akkor mikor a 9 éves nővérkéje :))

Sok örömöt és boldogságot a kis gyöngyszemetekhez! :))

2010. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tiszta szívből örülök az örömödnek...én még csak most kezdek megtapasztalni pár apró dolgot.ami nekem nem is olyan apró:)3 hós a lányom egész nap gagyarászik,mondja a magáét:)annyira jó érzés megunhatatlan:)
2010. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!