Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós oltás után tapasztalt...

15 hós oltás után tapasztalt valaki hasonlót? Múlt hét csütörtökön kapta meg kislányom az MMR-t és a Prevenart-t. Szombatra az oldalán kis pöttyök jöttek ki, amit az oltás mellékhatásának tulajdonítottam.

Figyelt kérdés
Másnap viszont csalánkiütés jelentkezett nála,ami el is múlt egy kis idő után.Most szombaton viszont megjártuk az ügyletet,mert ismét csalánkiütéses,majd lázas lett,de az ügyeletes orvos(aki egy kissé bunkó volt)azt mondta ez nem lehet az oltástól,valószínűleg valami kajára allergiás.Aznap sőt előtte nap is evett tojást,így arra "fogta".Ezt azért fogadtam kétkedve,mert az oltás előtt legalább egy hónappal bevezettük a tojás fehérjét is ,rendszeresen kapta és semmi allergiás reakció nem jelentkezett nála.Ezért gondolom,hogy az oltás"kavart "be,de ez a doki szerint nem lehet.Csak az érdekelne esetleg van-e olyan,aki hasonlóképpen járt.
2010. okt. 25. 11:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
38%
Csütörtökön kapták meg az oltást ikreim, 17 hónaposan. (Megjegyzem, én erőszakoltam ki, hogy előbb ne kapják meg, ugyanis betegek voltak. Az orvos kétszer is kezelte őket, mégis én voltam a felelőtlen anya, hogy nem oltatom be őket. ????) Szóval homeopátiás oltáskivezetéssel megkapták az MMR-t, (úgy néztek rám mintha legalább gyerekgyilkos lennék, mert más oltást nem engedtem beadni ezzel együtt). Bíztam benne, hogy a homeós bogyók segítenek, és semmi vész nem lesz, ennek ellenére szó szerint belebetegedtem az aggódásba, hogy rosszat teszek velük. Úgy látszik, nem hiába. Egyik fiú kötőhártyagyulladással ébredt szombat reggel. Pffff... Még nem tudom, mi lesz, hogy kezeljük ki. Azt hiszem, a 18 hós oltásunk is csúszni fog, és nem érdekel se az orvos, se az Ántsz véleménye. A gyerekünk a legfontosabb, küzdjünk érte és a jogaiért, ha már a hatóságok nem ezt teszik. Mindenkinek kitartást, és én is csatlakozom az előttem szólóhoz: semmiképp sem szabad antibiotikumot adni oltás után!!!
2014. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!