Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici baba fürdetéséhez kaphato...

Pici baba fürdetéséhez kaphatok ötletet?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában kb 26 fokot csinálunk, a lakásban alapból 23-24 fok van. A fürdetés után bent öltöztetjük a mosógép tetején :) de ha kijövünk érezni lehet a hőmérséklet különbséget. Így is megfázhat?
márc. 2. 13:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem koraszülött a fiam, és torka szakadtából ordított, ha fázott. Kicsinek tényleg eléggé be kellett fűtenünk neki a fürdetéshez, mert semmi zsírtartaléka nem volt, nagyon fázós volt emiatt. Megfázni nem lehet úgy, ha nem fázol, ha fázna a baba, szerintem szólna, hogy így nem oké.
márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem jó az ilyen meleg, a fiam tavaszi volt 19,20 fok volt nálunk alig volt beteg, és ez most is elmondhetó már 5 éves.

Sok a 24 fok, növeli a bölcsőhalál kockázatát a magas hőfok.

márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12#

Nem fűtünk és így ennyi a fok sajnos . Szelloztetunk is természetesen

márc. 2. 19:24
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

26 fok az rengeteg...

Ennek így nagyon rossz vége is lehet, ami nem egy megfázás.

márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Teljesen jószándékból írom, hogy túl van fűtve nálatok. Nagyon nem egészséges a babának ez a fűtött hőség és nektek sem.

Még a bölcsőhalál kockázatát is növeli. Tekerd lejjebb a fűtést sürgősen.

márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nem fűtünk, csak a fürdőszobát szoktuk felmelegíteni
márc. 3. 06:53
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleget a fürdőt is fűteni, ha alapból 23-4 fok van bent. Az bőven elég fürdéshez is és akkor nincs hőmérséklet különbség sem. :)
márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi :)
márc. 3. 16:12
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meleget csinálsz neki.Nálunk 20fok van az egész házban, fürdőszobába 23van a fürdéshez, ott öltöztetem fel.6 hetes a babám
márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező az én gyerekem koraszülött volt és nállunk is a lakásban nagyon max 21-22fok volt és még mindig él.de az a 26fok az rengeteg nektek sem egészséges nem hogy a babának.Fürdésnél is szerintem nagyon max 23fok bőven elég.
márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!