Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici baba fürdetéséhez kaphato...

Pici baba fürdetéséhez kaphatok ötletet?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában kb 26 fokot csinálunk, a lakásban alapból 23-24 fok van. A fürdetés után bent öltöztetjük a mosógép tetején :) de ha kijövünk érezni lehet a hőmérséklet különbséget. Így is megfázhat?
márc. 2. 13:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megfázna.

Nálunk pl 22 foknál nincs több, és csak a törcsijebe viszem át, mondjuk 3 lépés a szobától a fürdő, de akkor is. Vissza is csak gyorsan törcsibe szoktam. Nekem van egy nagyobb gyerekem is, és hétköznapokon csak én vagyok este velük. Nem is tudnám máshogy megoldani. Gyors ki, be és törlöm, öltöztetem. Semmi baja nem lett ettől eddig a kicsinek.

márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!