Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok légzésfigyelőt?...

Használtatok légzésfigyelőt? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
márc. 3. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Úgy terveztem, hogy használjuk, de nem sikerült úgy beállítani, hogy ne jelezzen be feleslegesen, így egy idő után feladtuk. Konkrétan többször úgy jelzett, hogy ébren feküdt a baba és az érzékelőn.
márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pont 1 eves a kisfiam, meg bekapcsolom megszokasbol es be is fogom…talan 2 eves korig is :DD Najo nem, nem tudom, de engem meg mindig kicsit megnyugtat, meg ha felesleges is mar.

De nyilvan pl ha mashol alszunk, oda nem visszuk mar.

márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az elsővel egy éves koráig volt alatta bár nem sokat aludt kiságyba, a másodiknak is ott van (2hónapos) de mindig elfelejtem bekapcsolni, ráadásul akkorát kattan a bekapcsoláskor, hogy felébreszti a gyereket..
márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Külföldön elek (Svájc), itt konkrétan senki nem használ légzésfigyelőt és el is mondták miért. Azért mert egy csomoszor feleslegesen riaszt, ezzel szivbajt hozva a szülőkre, másrészt ha van is valami baj a babával, ha nem tudod újraéleszteni akkor megint csak semmi értelme. Mi anno magyar ismerősömmel kerestük a bababoltban, csak néztek ránk nagy szemekkel h minek akarunk mi légzésfigyelőt. A saját babámnak sem vettem később.
márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyebkent miert riaszthatnak feleslegesen? A mienknel ezt soha nem tapasztaltam, ezert erdekel.
márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Mi használtunk és ha jól állítod be nem riaszt feleslegesen. Szive joga annak aki nem vesz, de az ne mondjon olyan baromságot, hogy felesleges.

A mi családunkban közel és távol nem volt halálest nincs is a rizikócsoportban mégis bejelzett amivel figyelmeztetett minket így a babánk levegőt vett amint felkaptuk. De egy tanfolyamot is elvégezni az újraélesztésről nem tart sokáig. Mi azt is csináltuk. Szóval aki erre hivatkozik, hogy nem tudja mit kell csinálni menjen el. Nem ezen kell spórolni, mert inkább ne jelezzen be soha mint az, hogy nincs és baj van. Igen kevés baba hal meg így, de mi van, ha pont a tiéd az.

márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért riaszt feleslegesen, nekem nem volt. De az tény és való, hogy itt nem elterjedt a használata.
márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5 hónapos korig használtuk azóta köztünk alszik, én úgy tudom egyébként fél éves korig kell a legjobban vigyázni, utána már nagyon kicsi az esélye a bölcsőhalálnak
márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
54%
Mi már az első naptól kezdve használtuk. Kb. 1 hónapos volt a kislányom, szopizás után a mózeskosárban feküdt a konyhában, míg főztem. Egyszer csak erős hörgésre lettem figyelmes. Odarohantam a lánykámhoz, a száján és az orrán keresztül folyt ki a tej,pedig megböfiztettem. Ha nincs a közelben, megfulladt volna! Kiderült, hogy refluxos,emiatt AR tápszert kapott. Ettől kezdve nem volt kérdés, hogy használjuk-e a légzésfigyelőt. 1 éves kora után a doktornő azt mondta, már nincs rá szükség.
márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!