Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki egy napotok/éjszak...

Hogy néz ki egy napotok/éjszakátok egy 1-2hós babával?

Figyelt kérdés
Tényleg sokan túlélik ezt az időszakot, és nincs semmiféle rutin?
márc. 6. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mindenki túléli.

Igen, igaz, hogy olyankor az ember csak álmodozik rutinról, annyira gyorsan változik még minden.

márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Épp ma beszélgettünk tesommal rola, hogy az első három hónapra nem is emlékszem.

Épphogy csak halvány emlékeim vannak.

Fogalmam sincs mit csináltunk napközben, a szoptatáson kívül.

márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekünk volt rutin.


Reggel 9-kor kelt. Fenn volt 2.5 órát aludt 30 percet. Fenn volt 2.5 órát aludt 30 percet kb. 1.5 óra altatás után. Fenn volt 2.5 órát aludt 30 percet. Fenn volt még egy órát, majd fürdettük és utána sírt három órát, mire fél 11-kor elaludt.


Utána kelt fél 1-kor vagy fél 2-kor, fél 4-kor vagy fél 5-kor, 7-kor, 8-kor és 9-kor szopizni.

márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az esti lefektetés volt az, ami az egyetlen támpont volt nekem. A fürdetéd meg a hálózsák miatt. 😆 Reggel pedig: amikortól nincs hálózsákban, akkor indul a nappal.
márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2# Most én is elgondolkoztam,de tényleg passz. :D

Valahol a szoptatás,fejés,pelenkázás hármas folyt nálam össze. Nálam is a fürdetés volt egy fix pont. Most fog jönni a második,pont beszéltük a férjemmel ma,hogy mennyire kizökkentünk az éjszakai nem alvásokból,vissza kell majd rázódni.

márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. átpakoltam az egész lakást ebben az időszakban, mert a fiam kizárólag aludt szinte. Minden baba más.
márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom szinte csak aludt. Éjszaka 3orakent evett. Tapszeres baba volt sajnos, így gyorsan meg is ette az adagot. Nem kellett altatni sem utána sem ringatni. Most annál inkább...
márc. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a túlélés volt. Arra emlékszem, hogy vártam mikor lesz már jobb, mert zombi módba nyomtuk a férjemmel. De a fiunkkal a nappalok is ilyenek voltak, nem csak az éjszakák.
márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk benne, hol jobb, hol rosszabb. Nekunk sem segit ez az ossze-vissza idojaras sem, nagyon megviseli a fiamat plusz rajon meg a hasfajas is, bufiztetni meg nem lehet kb. semmilyen pozban mert utalja az osszeset. Pelenkazasokat is vegig uvolti, de o extrem erzekeny eset. Napkozben sokszor kotom magamra, hogy haladjak is a dolgokkal es o is tudjon aludni. Ejszakara pedig beadtam a derekamat es vele alszom a francia agyban, ejszaka 4-5x szopik
márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Mindkét gyerekem az első 2 hónapban csak evett, aludt. Sosem voltam annyira kipihent mint akkor, itthon is mindig patika rend volt, frissen főzött étel minden nap.

Na de utána...😅🙈😀🙃

márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!