Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki egy napotok/éjszak...

Hogy néz ki egy napotok/éjszakátok egy 1-2hós babával?

Figyelt kérdés
Tényleg sokan túlélik ezt az időszakot, és nincs semmiféle rutin?
márc. 6. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi is most vagyunk benne, 6 hetes a kislányom..

Minden össze vissza. Néha egész emberi a napirend ami véletlen összejön, de most szerintem növekedési ugrás van, ugyh megint minden fura.

Most estére túl pörgi magát, nem bírjuk elaltatni, ha igen akkor kb 10 perceket alszik. Este pl 11 után aludt el bőven, előtte sokat ébren volt és ezt most délelőtt pótolja. Nem tudom ébren tartani mert nyűgös, úgyhogy majd kialussza magát.

De szívesen veszek ötletet én is, hátha volt valaki ebben a helyzetben :)

márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)

Köszönöm mindenki válaszát.

10es átérzem 🙏 Ez van nálunk is hálistennek. Viszont most 6 hetes 3 napos idegesebb a kelleténél, és az éjszaka eléggé felrázott volt, sokat mozgolódott, morgott magának most szarul aludtam 🥺😂 De nem eszik többet pedig ilyenkor növekedési ugrásnál többet kellene nem?

22hkor elalszik kel 2x enni majd alszik reggel 10ig.Csak enni kel fel, néha morog magának a babaöbölben kaja után de vissza alszik secc pecc alatt..

Tápszeres mióta kijöttünk a kórházból.

Dél körül alszik 2 órát meg délután is 2-3 at egyhuzamba. Semmi garancia hogy ez így marad majd jön a fogzás meg miegymás 4 hónaposan, de remélem nyugodtan lezajlik majd 🙏

márc. 7. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Amíg be nem állt az éjszaka-nappal nála (kb. 4 hónapos koráig), addig nekem is totál emlékezetkiesés... Túléltünk és nem tettünk mást, mint alkalmazkodtunk. A "rutin" az volt, amit mi irányítottunk. A fürdés, a reggeli rituálé sorrendje pl. De az, hogy mikor van ébren és mikor alszik, az totál káosz volt, így zömében a napunk is.

Én arra emlékszem, hogy az első hetekben össze-vissza vándoroltunk. Aludjon a szobájában, de akkor én voltam kába, akkor aludjon köztünk, de akkor mindketten halottak voltunk másnap a férjemmel. Kiköltöztünk mi a babával a kanapéra, de akkor felébresztett minket, ha ment dolgozni. Beköltöztünk mi a hálóba, de akkor rettegtem, hogy leesik az ágyról, amíg én ájultan alszom mellette. Végül jött egy isteni sugallat, hogy a babaöböl lesz a mi megoldásunk és igazából onnantól már legalább a vándorlás megszűnt, kialakult a helyzet, ami mindenkinek jó volt. Amikor már egyszerre aludt 3-4 órakat éjjel, az pedig már megváltás volt.

márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez szuper 13 as hogy végül rájöttetek mi az ami müködik, nálunk kezdetektől a babaöbölben aludt éjjel, nappal pedig a kanapén alszik egy babafészekben.Szeretném majd beszokatni a szobájába hogy ott aludjon nappal szóval akinek van ötlete az írjon. Elaltatom majd lerakom hasra aludni,vigyem be a babafészket tegyem bele a kiságyába szokassam így oda?
márc. 7. 12:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon könnyen ment. 4 hónaposan kb. észrevettem, hogy zavarjuk (főleg a férjem horkolása), így úgy voltam vele, hogy oké, megpróbálom a szobájában altatni. Elaludt, letettem és hatalmasat aludt, azóta a szobájában alszik. :D
márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!