Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaváró buli ajándék -...

Babaváró buli ajándék - semmit se tudok a babákról. A szakálka jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

19 vagyok szóval talán nem nagy meglepetés hogy lövésem sincs minek örülnének vagy lenne haszna.


Nem igazán szeretnék kacatot venni vagy valami olyat ami majd porosodik. És biztos vagyok benne hogy rengeteg ilyen dolgot lehet kapni.


Szerintetek mit vigyek? Gondoltam sütök valami finomat, de elég sokan lesznek, vannak vegánok, ételallergiások is és nem tudom hogy kezdjek neki hogy mindenkinek jó legyen. Egyedül a szakálka jutott eszembe. De ebből is van ezer féle.


márc. 10. 13:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nincs túl nagy keretem
márc. 10. 13:41
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A legelején nem lesz rá szükségük, de később igen , úgyhogy nyugodtan vehetsz.
márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Az mi?
márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Amivel nem tudsz mellényúlni, az dm vagy rossmann ajándékutalvány. Azt arra tudják költeni, amire szeretnék.
márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ilyen kis megkötős cucc, hogy ne egye össze a ruháját a baba.


[link]

márc. 10. 13:54
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi 4es lehet az lesz:)
márc. 10. 13:54
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ja hogy előke! Jó az, az ajándékutalvány a legjobb
márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi kaptunk ilyet,de végül szilikonost használtunk előkéből csak. Szakálkának én se hallottam soha. :D Szerintem is ajándékutalvány inkább.
márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyasmi osszeroffenes, mint amikor minden vendeg maga fizet azert es ad meg egyszer ennyit minimum, de jo, ha tobbet, hogy reszt vehessen az eskuvon? Gyakorlatilag masokkal van kifizettetve minden. Vagy valami mas celja van? ;-)
márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jó. Ha nincs nagy keret akkor pláne. Egy ilyet lehet kapni 1-2 ezer forintért annyi hülyén nézne ki utalványon. Textil pelenka (textil kendő) még esetleg amiből soha nem lehet elég.
márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!