Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaváró buli ajándék -...

Babaváró buli ajándék - semmit se tudok a babákról. A szakálka jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

19 vagyok szóval talán nem nagy meglepetés hogy lövésem sincs minek örülnének vagy lenne haszna.


Nem igazán szeretnék kacatot venni vagy valami olyat ami majd porosodik. És biztos vagyok benne hogy rengeteg ilyen dolgot lehet kapni.


Szerintetek mit vigyek? Gondoltam sütök valami finomat, de elég sokan lesznek, vannak vegánok, ételallergiások is és nem tudom hogy kezdjek neki hogy mindenkinek jó legyen. Egyedül a szakálka jutott eszembe. De ebből is van ezer féle.


márc. 10. 13:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Ajándékutalvány, esetleg egy cuki törölköző, vagy én pl kontrasztos babakönyvet vettem anno, az se volt drága.
márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
8# vagyok. Mi lepontoznivaló való van ezekben a válaszokban?:D Hogy még itt is megjelennek ezek a nők,egy egyszerű normális véleményes kérdésnél. Hihetetlenek vagytok. De
márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen előkékkel az a baj, hogy igazából semmit nem védenek. Nem tudtuk őket használni. Azok voltak jók, amiknek hosszú ujjuk is volt, és szilikonosak alulról, hogy ne ázzanak át.
márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Az előkét úgysem egyből használja. Az ajándékutalvány a legjobb. Én magam annak meg a pelustortának örültem legjobban.
márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

Én nem adnék előkét.

Nem kell rögtön, addig csak áll. Van belőle többféle, nem biztos, hogy ezt használják majd. Az én egyik gyerekem pl. semmilyen előkét nem viselt el soha.

Legjobb ajándék szerintem is dm utalvány. Hasznos, mert egy rahedli pénzt ott fognak hagyni, és legalább arra költik, ami tényleg kell.

Illetve a babageometria könyveket én is ajánlom, az én kisbabám nagyon jól elvolt vele, és egész sokáig.

márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Én általában egy body-t szoktam venni, valami cuki mintával, 1500-3000 Ft között kapsz: pepco, tesco, h and m, brendon (ott drágább). Az újszülött méret 56-os, utána jön a 62, érdemes azt venni, hátha nagyobb a baba. Utalvanyon hülyén néz ki 2 ezer ft, nem várnak ennél többet egy fiatal embertől, nem kell túlbonyolítani.
márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez aranyos :)

(Nekünk a szilikonos nem vált be, nem viseli el a fiam magán, tehát csak ilyet tudunk használni.)

Az ajándékkártya is jó ötlet, de ha mellé adsz valami apróságot, az még jobb, mert mondjuk egy zacskó pelenkáról nem fog eszébe jutni, hogy az tőled van, de egy békás szakálkáról igen :)

márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is jo otlet, de elokebol mindenkeppen lemoshatot vegyel, ami vizallo, ne ilyen anyagot vagy helyette kis eteto kabatkat, amibe bele kell bujni. Utobbi jott be igazan szamunkra, de neha hasznalunk vizallo eloket is, ha a kisfiam nagyon tiltakozik a “kabat” ellen :D De azzal sokkal maszatosabb lesz, igy nekem nem a kedvencem.


[link]


Nekunk ebbol a fajtabol van vagy 6 db mar, nagyon bevalt eddig.

márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%
Én emlékkonyvet vennék. Tudod amibe irhatja anya apa a baba mikor mit csinált.
márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kisebb csomag, bele 1előke, 1 textil pelus (ezek lehetnek aranyos mintásak, vannak tök jók Unisex színekben) mellé egy csomag popsitörlő. Ha szűkös a keret,ez is elég bőven.

Ha kicsit többet áldoznál rá, akkor szerintem is az utalvány a legjobb.

márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!