Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órát tudsz aludni egy...

Hány órát tudsz aludni egy nap a kisbabád mellett?

Figyelt kérdés
Hány hónapos a babád és éjjel mennyit tudsz aludni? Nappal szoktál?
márc. 21. 06:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Újszülöttként éjjel 1-2x ébredtek, és jó sokat aludtak mindketten, szóval aludtam velük én is. Meg napközben is az elsővel, istenem, életemben nem pihentem, aludtam annyit, mint a nagy első 2-3 hónapjában :D :D Aztán persze azóta sem volt ilyen. A kicsi most 16 hónapos, 8körül megy aludni, reggel 6 és 6:30 között ébred valamikor (általában, volt már, hogy 5 volt az a 6), de közben felébred olyan 20000000 alkalommal, vagy ha nem is rendesen felébred, akkor is csak cicivel a szájában hajlandó aludni. Vannak jobb és rosszabb éjszakák, de a jobb éjszakákon is 4-5 alkalommal felébred. Szóval én igyekszem a közbenső időben aludni valamennyit, mikor mennyi sikerül. Együtt alszunk, ha nem így lenne, akkor szerintem nem aludnék. Így is folyamatosan kialvatlan vagyok, de legalább funkcionálok :D

A nagy már 4 éves, ő kb 2 éves korától alussza át az éjszakát, de babakorában neki sem volt sokkal jobb, mint most a kicsinél. 3 hónaposan "elromlottak", aztán idővel javult a helyzet. A kicsinél is ezt várom.


Alapvetően azt mondanám, hogy azért darabokban összejön az a 8 óra néha (bár inkább kevesebb). Ugye nehéz mérni, mert amikor a kicsi a cicimen vergődik, mert éppen fáj a foga vagy tudomisénmibajavan, akkor én csak szundikálok jobb esetben, de nem figyelem az órát, nem tudom, hogy mikor volt valódi alvás, és mikor csak felületes pihengetés (ha egyáltalán az volt).

márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
8 hónapos, este 9kor már alszik, általában reggel 8-9ig, közben egyszer ébred 6 körül cicizni és el is alszik rajta. Szóval gyakorlatilag annyit aludhatnék amennyit nem szégyenlek, de általában éjfélig fent vagyok, sorozatot nézek. 3. gyerek, mindegyik jóalvó.
márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Napppal sosem alszom, van tenni venni valóm a kislányom 2×2 órát alszik nappal. Éjszaka 1x kel. 7-8órákat alszom, 2 hónapos de ez születése óta így van.
márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!