Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pelenkáztok autóban?

Hogyan pelenkáztok autóban?

Figyelt kérdés
Most készülünk az első hosszabb autóutunkra, emiatt merült fel bennem, hogy ha autóban kell megoldani azt hogy a legkönnyebb? Nyitott ajtónál nem szívesen csinálnám, nehogy megfázzon, de a hátsóülésen a gyerekülés miatt nincs elég hely. Esetleg én az anyósülésen, baba a vezető ülésen? Vagy ti hogy szoktátok?
márc. 29. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időben már simán nyitott ajtónál. Nem fázik meg az alatt a 2 perc alatt nyugi. :)
márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csomagtartóban ha van hely. Ha nincsen akkor az ülésen. Volt hogy megoldottuk csukott ajtónál is, nem lehetetlen csak nehezebb nyilván. Az ülésekre fektettem vízszintesen, én pedig összekuporodtam a végén úgy pelenkáztam. De ha ilyen idő lesz amikor utaztok (, akkor nyugodtan nyitva hagyhatod.
márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csomagtartóban szoktuk pelenkázni amikor kicsi volt még. Hidegebb időben pedig a hátsóülésen.
márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon muszáj volt télen is megcsináltam nyitott aktónál


Vagy az első ülésen ültem a másikon pelenkáztam.


Ilyen időben ha van hely amúgy a combi csomagtartójában.


Viszont a legcélszerűbb akkor pihenőt tartani és rendes helyen megoldani

márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ülésen nyitott ajtónál vagy babakocsiban. Már nincs annyira hideg.
márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy megálltok útközben egy pihenőben, ahol valószínű pelenkázó is van.
márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk síelni négy hónapos babával autóval. Úgy jött ki, hogy pont tudtuk egy étteremben pelenkázni, ahol megálltunk. De ha kellett volna, akkor az autópályapihenő fűtetlen pelenkázó helyiségét használtuk volna, vagy hátsó ülés nyitott ajtónál. Annyi idő alatt nem fázik meg, nyilván amennyire tudjuk betakarjuk stb.
márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is a csomagtartóban oldottuk meg, már nincsenek olyan hidegek, azt a kis időt ki lehet bírni.
márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csomagtartóban vagy a hátsó ülésen akár nyitott ajtónál ha esetleg hüvösseb van is oda szoktam késziteni mindent popsi krémet kinyitva popsitörlőt vettem ki pár db-ot pelenkát szétt nyitottam hogy ezekkel se mennyen az idő mikor ő már pucér és ne fázzon addig se így hamar megvolt.
márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!