Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló kisbabás anyukák,...

Egyedülálló kisbabás anyukák, éreztek még valamit apuka iránt?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor nagyon hiányzik, de messze élünk egymástól, így a helyzet gyakorlatilag reménytelen.
2010. okt. 26. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ő hagyott el téged? és a babát látogatja?
2010. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen és igen
2010. okt. 26. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom:( én is ettől rettegek nap mint nap.


és nincs remény az újrakezdésre?

2010. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg most készülök kilépni a házasságunkból ,mert olyan kilátástalan lett minden. 9 hós, gyönyörű kislányunk van, de magamra vagyok hagyva teljesen (párom csak részmunkaidőben dolgozik, amúgy alszik vagy számítógépezik, chatel lányokkal is. )Annyira szomorú vagyok, mert egyfelől még mindig szeretem, de már belefáradtam ebbe az egészbe. Mióta megvan a baba, háromszor szexeltünk. Nem érdeklem már. Csak azért van velem, mert nincs hová mennie. Szegények vagyunk, de néha úgy érzem, nekem mindegy ha éhezem is, de meg kéne talán próbálni külön. De ott van a remény is, hogy hátha megváltoznak a dolgok.... de nem változnak.
2010. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, nálunk egész más a helyzet. Korán jött a baba és nem volt még felkészülve (én sem). Én nem gondolkoztam, hogy mit tegye, de néha olyan érzésem van, hogy ha kicsit később lettem volna terhes, akkor minden rendben lenne. Fura, mert olyan bűntudatos érzés, pedig egyátalán nem okolom a babámat, imádom, szeretem! Nem csinálnék vissza semmit. Csak közben az apját is mintha egyre csak jobban szeretném. Nem tudom, hogy van-e esély még bármire. Nem tudom, hogy neki eszébe jut-e egyátalán?!
2010. okt. 26. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, és nem látta már egy éve a lányát, de nem is hiányzik!
2010. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!