Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, Ti hogy...

Kisbabás anyukák, Ti hogy álltok a szexszel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy sajnos :-(
2011. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jól most már, 8 hónapig amíg szoptattam a kislányomat, ritkábban kívántam, de azóta bepótoltuk. :) Te/ti?
2011. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi lassan öt hónaposak leszünk és eddig 1x voltunk együtt. :(

Tisztára odavagyok.

2011. júl. 26. 17:23
 4/14 anonim ***** válasza:
szintén sehogy,most még kedvem sincs,mert hulla vagyok estére
2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én bírnám hetente többször is, de terhes vagyok, nem nedvesedek sajnos és különben is hullafáradtak vagyunk mindketten. Így elég ritkán van, kb. hetente-kéthetentre 1 alkalom.

másfél éves a fiam.

2011. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én is hülye vagyok, de mivel nem sok időm jut magamra, nő a dzsungel mindenhol és én úgy nem szeretem. Ha éppen nem lennénk olyan fáradta hozá, akkor nálam ez a baj.

Velem van a gond?

2011. júl. 26. 17:27
 7/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Próbáljuk a 2. babát összehozni és lehet megint le fog lankadni a szexuális étvágyam, de remélem máshogyan lesz.

2011. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól. Persze a régi napi 1-2együttlétet nem tudjuk megvalósítani, de heti 4-5van. 9hónapja szültem. Szakíts időt a szőrtelenítésre, amíg a pici alszik napközben:)
2011. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan mar 16 hos a kislanyom, de mar nagyon reg ota minden a regi, sot! Altalaban naponta egyutt vagyunk, neha van csak hogy 1 , max 2 nap kimarad. Viszont nekem eleg sok ido kellett mig megint jo lett, ugy kb 4-5 hos volt a kislanyom, mikor nagyjabol kezdtem elvezni. Eleve sokaig nem is tudtuk elkezdeni se, mert voltak problemaim is. Mi is nagyon faradtak vagyunk, en is, parom is (aki ejfelkor er haza...) De erre szinte mindig szakitunk idot. Mindketten eleg nagy etvagyuak vagyunk :) Ja, es en is akkor szortelenitek amikor alszik a picur (ami nem tul sok ido mar ennyi idosen). Az elejen en is el voltam keseredve kicsit, hogy mar sose lesz olyan semmi mint elotte. Kitartas!
2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy sűrűn vagyunk együtt, de szakítunk rá időt. Általában du., amikor a kicsi alszik, akkor nem vagyunk fáradtak(hetente 1-2-szer).
2011. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!