Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. kisfiam alszik 7 óta...

S. O. S. kisfiam alszik 7 óta de most megnéztem nagyon meleg a fejecskáje a keze viszont nagyon hideg! Lázas volt ma! Mi a baj miért hideg a keze? 8 hós

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kapott valamit a lázra?

Most dolgozik a teste a láz és a betegség ellen. Azért jó lenne megmérni és ha megint lázas, akkor adni neki valamit rá! Felváltva lehet a kúpot és a nurofent azt hiszem (a hatóanyagot kell megnézni, és ha különböző, akkor lehet váltakozva adni), de sajnos nem tudom hány óránként! Biztos majd leírja valaki. Szerencsére nálunk még nem volt rá szükség, ezért nem tudom pontosan.

2010. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja, még hűtőfürdőzni lehet esetleg, ha nagyon felmegy a láza, de ha nem muszáj akkor ne ültesd bele szegényt így este 10-kor. :-(
2010. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha meleg az a jó,ha hideg még jobban megy fel a láza.Nekem így mondta egy orvos!
2010. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kezére értem!
2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6hós! ugyan az dettó mint nálatok!keze hideg és 38-ig ment fel eddig a láza!most úgy alszik hogy nyöszörög közben:( nemtudom hogy felkeltsem-e:( én adtam már neki panadolt! a kúpot nemtudom hogy adom majd be neki...eddig midíg kinyomta!annyira ingerli:(
2010. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként van valami vírus, mi is betegek vagyunk. Egyelőre csak köhög és hőemelkedéses, de az orrát szívtam egész nap. (első voltam)
2010. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg hideg a keze, felfelé megy a láza. Rossz ilyenkor a keringésük, azért húlnek ki a végtagok.
2010. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
39fokos!
2010. okt. 26. 22:45
 9/12 A kérdező kommentje:

hütöztök meg kapott panadolt kupott csak éjfélkor kaphat!

de bent voltam most és még mindig hideg a keze!

2010. okt. 26. 22:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd meleg lesz a keze is, akkor már nem megy feljebb a láza. Addig pedig nézegesd, valahogy próbáld megmérni a lázát.

Nurofen-Germicid mehet váltakozva, 3-3 óránként. Nálunk ez a kombináció volt. De csak 38.5 fok fölött adtam.

Van több lázcsillapító, a hatóanyaguk a lényeg.


Jobbulást!

Nálunk 40.5 fok volt a maximum...kúpokkal és hűtőfürdővel!

2010. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!