Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 9 hetes babának...

Adhatok a 9 hetes babának kamilla teát pocakfájásra?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen arányban? Természetesen cukor nélkül kapná

ápr. 11. 14:51
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
80%

“Sokszor van, hogy olyan szomjas a 9 hetes fiam, hogy a 120ml felét leissza. Utána a maradék 60ml-be ugyanannyi kanál tápszert rakok, mint amennyit 120ml-be tennék, hogy az a tápanyag mennyiség amire szüksége van, meglegyen. És így se nem marad szomjas, se nem marad éhes. Mivel a tapszerbe muszáj neki sűrítőt raknom így az a sűrű sz*r 100%, hogy nem veszi el a szomját!”


🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ISTENEM, hogy lehetsz ennyire buta????? Hát te csinálod ezzel a baromsággal a kárt a gyerekednek!!!!!!!!!!!! Beleteszed a 60 mili vízbe a teljes adag tápszert, meg a sűrítőt??? Eszednél vagy???? Ezért fáj a hasa!!!!!! Elcseszed az emésztését egy életre! Hogy lehet ennyi eszed? Szerinted az adagolás viccből van? A vizet akkor is megkapja, ha a porral keverve adod oda. Hogy lehet valani ennyire tudatlan? Szegény gyerek🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

#34

OMG😂

Egy kis matek…60ml lemegy simán 60ml lemegy annyi kanál tapszerrel amennyi 120ml-be kell. Mennyi a 60+60??? Hat persze, hogy 120!!😂olvasd már el amit írtam mert úgy látom nem megy se a matek, sem a szövegértés…

“A vizet akkor is megkapja, ha porral keverve adod” tenyleg? Próbálj már meg folyamatosan csak tejet inni. Ugye, hogy nem veszi el a szomjad? Pedig viz is van benne😂és én vagyok a tudatlan?😂😂

ápr. 11. 23:53
 33/52 anonim ***** válasza:
84%

Azt fogd fel, hogy a tej és a tápszer nem ugyanaz! A tápszer oltja a szomjat is, ahogy az amyatej is. Az anyatej eleje hígabb, késóbb jön a zsírosabb, táplálóbb része. A tápszer ugyan egyforma, de VÍZ AZ ALAPJA.


A tápszerről meg számolj be a gyerekorvosnak, meg a védőnőnek. Hidd el, nekem lesz igazam. Te okozod a babádnak a szenvedést ezzel, hogy rosszul kevered be a tápszert.

ápr. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
ápr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

#36

Vizet akkor is fog kapni, mert én úgy gondolom jónak! De egyébként ha előbb megkapja a 60ml sima vízként, utána megkapja a 60ml annyi tapszerrel amennyi 120ml-be kell, akkor pont ugyanott vagyok. Rögtön kapja meg nem a következő etetésnél, tehát így egyszerre 120ml megy le a gyomrába, csak hasonlóan mint az anyatej előbb megy le a híg utána a “tápláló”. Mivel a már be kevert tápszer konkrétan egy tejbegríz állagú valami, így attól 100%, hogy szomjas marad. Próbálj meg ha szomjas vagy tejbegrízt szivogatni cumisüvegen keresztül. Ugye semmit nem ér?

#37 #38

Ezeket minek linkelted ide, mikor nem is az én kérdéseim?😂😂

ápr. 12. 06:15
 36/52 anonim ***** válasza:
84%

Peeeeeeeersze, peeeeeeeeersze. Neeeeeem a te kérdéseid... Cica, az nem fordult meg a fejedben,hogy ne kellene a tápszernek tejbegríz állagúnak lennie? ÉS hogy azért ilyen, mert ROSSZUL CSINÁLOD? Tényleg nem fordult meg a fejedben? Pedig láthatóan egy kamion is meg tudna benne fordulni, annyi ott a hely.

Jóistenkém, szegény baba. Normális országban ez már a gyerek veszélyeztetésének minősülne.

ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
84%

Meséld már el a gyerekorvosnak, mekkora baromságot csinálsz. Hátha az helyretesz.

A 60 mili víz és a 60 mili tejbegríz sűrűségű tápszer nem keveredik a gyomrában, hanem a víz átmegy rajta, a tápszer meg kb beleköt! Emiatt fáj a hasa, te szerencsétlen🤦🏻‍♀️ezt pedig TE okozod neki. Adj neki inkább 120 mili HELYESEN bekevert tápszert, és UTÁNA vizet, ha igényli. Még az is jobb, mint ez az ostobaság

ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
36, Nálad amúgy mentálisan minden oké?:D Melyik egyetemen végeztél? Mond, hogy elvégezted minimum a védőnőit. Különben sok ember fog itt csalódni ekkora szaktekintélynél. :D
ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
38# vagyok. Kérdező, 60 mlbe annyit tegyél amennyi ahhoz kell. Ettől tényleg fájhat neki, plusz a sűrítő is azért sokszor megfogja a pici hasát. Mi is használtuk egy ideig.
ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
86%
120ml=4 kanál. 30ml/ 1 kanál. Vagy ami a dobozra van irva. Miért vállal az ilyen buta gyereket. Tej nem oltja a szomjat. Ez nem tehéntej a sparból hanem TÁPSZER ami a baba igényeihez van igazítva.Nem egy és ugyanaz a kettő. A kislányom süritett tejet kap, sosem adok neki vizet.
ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!