Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 9 hetes babának...

Adhatok a 9 hetes babának kamilla teát pocakfájásra?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen arányban? Természetesen cukor nélkül kapná

ápr. 11. 14:51
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
35%
#7 ez most mire jó? Nem lesz baja akkor sem a gyereknek a víztől, ha anyatejes. Tápszeres babáknak meg elvileg kell a víz. Tápszeres babám születése óta kap vizet, egyéves korában kapott először gyümölcslevet, él és virul, imádja a vizet.
ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell szélcső, sem víz neki. Felesleges, nincs olyan meleg, tea - főleg KAMILLA - meg még ennyire sem.
ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

#12

Te télen/tavasszal/ősszel nem vagy szomjas, csak nyáron melegben?

Szélcsőre hála istennek már nincsen szüksége, de rengeteget használtuk eleinte és nagyon sokat segített!

ápr. 11. 17:45
 14/52 A kérdező kommentje:

#14

A gyermekorvos váltogatott ennyiszer tápszert, én pedig hallgattam rá, mert mégiscsak ő az orvos!

ápr. 11. 17:48
 15/52 anonim ***** válasza:
81%
Szóval 3 hete használjátok ezt. Az előző 6 hét alatt pedig 7 fajtát kapott, magyarán egy tápszer sem kapott 1 hétnyi időt sem. Most meg erre még kamilláztatni akarja anyuci. Hát itt se orvos, se szülő nem normális.
ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

#16

Neharagudj, de szerintem első gyerekes anyukaként nem nekem kellene jobban tudnom, a gyermekorvossal szemben, hogy mennyi ideig kell kapnia egy tápszert, hogy “hasson”. Én azt csináltam amit az orvos mondott!

Szerencsére már nem faj annyit a hasa max 1 héten 2x, de akkor nagyon. Erre akartam valami megoldást!

ápr. 11. 17:58
 17/52 anonim ***** válasza:
82%

#17. Nemtom, én meg sehol sem találkoztam olyan törvénnyel, ami tiltaná azt, hogy egy első gyermekes anyuka kezében az internet által elérhető kb. összes tudással ne olvashasson utána annak, hogyan is működnek a tápszerek. Vagy hogy miért nem kamilláztatjuk a babákat a 21. században.

De nem ez az első kérdésed, és már hetekkel ezelőtt is írtuk, hogy ez így nem jó. Úgy látszik, nálad van valami gond a gyári beállítással.

ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

#18

Az, hogy mindenki írja, hogy nem jó engem miben visz előre? Ha az orvos másik tápszert ír fel receptre, akkor vegyem azt amit addig kapott teljes árban és ne váltsam ki ami újonnan fel lett írva?? Vagy hogy gondoltad? Orvost nem tudok váltani, mert az összes létező környékbeli orvost végig telefonáltam és nem hajlandó átvenni minket egyik sem!

Akkor megtudnád mondani, nekem, hogy mégis mi lenne az ami jó?

ápr. 11. 18:28
 19/52 anonim ***** válasza:
79%

7 vagyok

Hát nem a víztől hízott meg nyugi 😂

ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell orvosnak lenni ahhoz hogy tudd hogy 1 tápszert minimum, MINIMUM 3 hétig kell " tesztelni".

Leváltanám azt a gyerekorvost aki hetente vált tejet a babának.Persze hogy fáj a hasa a gyereknek. Egy babáról van szó nem egy felnőttről.Nem kell a víz egy babának.

ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!